Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Найнадійнішим і найстарішим способом кріплення металу є заклепки. Вони бувають декількох типів: простими, витяжними і технологічними. Елементи представлені в нашому інтернет-магазині Profifix різного розміру. Також під заклепки ви завжди зможете підібрати шайби необхідного діаметру.

Види витяжних заклепок

Заклепки витяжні бувають декількох видів:

  • Відкриті по виду нагадують порожні заклепки, але після монтажу голівка залишається на стержні. Використовуються для кріплення металу, де не потрібна міцність при з'єднанні. При цьому діаметр заклепки може давати відхилення.
  • Закриті заклепки застосовують для з'єднання вологонепроникних стиків. На елементі відсутній скрізний отвір, тому його називають закрита заклепка витяжна.
  • Посилені - застосовують для створення міцних з'єднань. Голівка зворотня, вона добре фіксує елементи навіть при вібраціях.
  • Розпори - підходять для з'єднання крихких, рихлих та м'яких матеріалів. Голівка складається і розподіляє навантаження по поверхні матеріалів, що кріпляться між собою. Заклепки запобігають появі на металі ушкоджень та тріщин.
  • Пелюсткові - використовуються тільки для м'яких видів матеріалу: ДСП, пластик і деревні плити. Стержень після монтажу розкриває свої пелюстки, які впираються в матеріал, сформувавши голівку.

Витяжні заклепки розміри мають різні. Стандартний діаметр деталі : 6,4, 5, 4,8, 4, 3,2, 2,4 мм. Довжина заклепки може варіюватися від 4 до 35 мм. В процесі виготовлення елементу використовується: мідь, нержавіюча сталь, алюміній, латунь або сталь. Борт виготовляється стандартного, потайного або широкого типу. Також в нашому магазині Profifix ви можете купити анкери, шурупи, дюбелі, такелаж та метричні вироби.

Особливості заклепок

На відміну від інших заклепок, у витяжних заклепок гільза деформується завдяки потовщеному на кінці стержню. Для осаду тіла, торець упирають у поверхню заклепочника та вирівнюють стержень по центру. Потім витягають заклепку на пару міліметрів, а хвостовик відрізають по гільзі.

Сфера застосування заклепок

Для вирішення різних технологічних завдань використовують заклепки сталеві витяжні різного розміру та моделі. Щоб правильно підібрати заклепку враховують тип з'єднання, вид і товщину матеріалу. Наприклад, для кріплення фасадів з вентиляцією вибирають заклепки із збільшеним бортом. Композитні алюмінієві панелі, азбестоцементні плити скріплюють метизами.

Витяжна заклепка застосовується в різних сферах, її використовують у будівництві літаків, вагонів, автомобілів, вентиляторів, холодильників посудомийних машин, котлів, касових апаратів та іншого устаткування. Купити витяжні заклепки високої якості за оптовими і роздрібними цінами ви зможете на сайті нашого магазину. Для вибору елементу скористайтеся каталогом продукції. У кожній картці товару є детальна характеристика.

Як замовити товар

Ми пропонуємо заклепки витяжні по недорогій ціні, з доставкою по всій території України включаючи Київ, Полтаву, Чернігів та Львів. Доставка товару здійснюється перевіреними транспортними компаніями. Замовлення приймається на опт та роздріб. Ціна залежить від кількості придбаного товару. Замовлення приймаються по телефону через менеджерів або спеціальну форму на сайті та швидко доставляються по вказаному адресу. Також ми проводимо безкоштовні консультації на рахунок підбору елементів. Уточнити ціни, на заклепки витяжні в Київі, ви завжди можете подзвонивши до нас по вказаному на сайті телефону або замовити прайс-лист, де вказана оптова вартість товару. Ми запропонуємо найбільш вигідні умови для купівлі, а для постійних клієнтів зробимо хороші знижки.

З нами працюють магазини які займаються роздрібними продажами товарів для будівництва, та будівельні компанії.