Срибнокильская,1 03115 Киев
(095) 500 74 50
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

З'єднання тонких листів металу, дерева, синтетичних матеріалів і навіть щільних тканин найчастіше виконується заклепками, для роботи з якими потрібен спеціальний інструмент  та якісні елементи для кріплення.  Заклепки купить (Киев) та заклепочник можна в нашому інтернет-магазині! 

ЗАКЛЕПКИ ДЛЯ ЗАКЛЕПОЧНИКА КУПИТИ: ВИДИ 

В  асортименті нашого каталогу представлені заклепки Брало різьбові. Інша їх назва – клепальні гайки. Вони створюють нероз'ємні з'єднання, а також мають внутрішню різьбу для гвинтових кріплень. Така особливість кріплень дозволяє створювати нарізні сполучення в листових матеріалах і тонкостінних елементах конструкцій.

Заклепка Bralo виготовляється із таких матеріалів: звичайна і нержавіюча сталь, алюміній.  Клепальные гайки Bralo із насічками на циліндричних різьбових заклепках запобігають прокручування кріплення в отворі.  Установка шестигранних і полушестигранних кріплень забезпечує максимальну стійкість і нерухомість.

Окрім клепгайки Брало у нас представлені й витяжні заклепки – закриті,  посилені та пелюсткові. Вони виготовлені із нержавіючої сталі, оцинкованої сталі та алюмінію. 

ЗАКЛЕПОЧНИК: ВИДИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ 

Якщо потрібно зробити надійне кріплення, заклепка повинна добре триматися на своєму місці. А це неможливо без спеціального інструменту – заклепочника. Розрізняють наступні їх види:

 1. Механічний або ручний - вважаються конструктивно найбільш простим варіантом. Застосовуються як для робіт в майстернях, так і в побуті.
 2. Пневматичний - функціонування забезпечує стиснене повітря, що подається від компресора. Ці моделі є максимально потужними і найбільш продуктивними.
 3. Електричний – не вимагають зусиль в процесі роботи, є більш продуктивними, ніж механічні.
 4. Акумуляторні – є підвидом електричного заклепочника, з тією лише різницею, що використовується живлення від акумуляторної батареї.

Перед тим, як купити інструмент заклепочник – інструмент для заклепки – потрібно вивчити рекомендації щодо його вибору. Одразу можна сказати: при необхідності використовувати лише в побуті не потрібно обирати дорогу модель. Орієнтуйтесь на те, наскільки часто він буде вам потрібен. 

Інші рекомендації виглядають таким чином:

 • Наявність поворотної головки забезпечить зручність монтажу практично під будь-якими кутами в важкодоступних і незручних місцях.
 • Присутність в комплекті змінних головок під широкий спектр діаметрів кріпильних елементів позбавить від необхідності покупки додаткових замінників.

Уникайте покупки від невідомих виробників та в магазинах, які не викликають довіри. Пам’ятайте, що якісний товар не може коштувати надто дешево – це ознака низької якості або підробки. 

КУПИТИ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ЗАКЛЕПКИ ВИГІДНО З ДОСТАВКОЮ    

Інтернет-магазин Profifix пропонує великий вибір заклепок та інструментів для роботи із ними. Ми співпрацюємо лише із перевіреними компаніями, що дозволяє гарантувати якість та оригінальність товару. У нас можна зробити замовлення у роздріб та оптом за доступними цінами. Окрім цього, ми пропонуємо нашим покупцям наступні переваги:

 • Якісна продукція, створена за європейськими стандартами.
 • Мережа роздрібних магазинів Profifix дає краще ознайомитися з особливостями інструменту.
 • Кваліфікована консультація з підбору.
 • Персональні знижки для компаній-оптових замовників. 
 • Вся продукція сертифікована.
 • Швидка обробка замовлень.
 • Оперативна доставка.

Якщо вам потрібно купити заклепки або все, що для неї необхідно, ви знайдете у нас на сайті. Тут же ви знайдете прайс, опис кожного товару. Вам достатньо обрати все, що потрібно, додати до віртуальної корзини – і чекати доставку від нашого магазину! 

Кожному покупцеві ми гарантуємо, що він отримає дійсно якісний товар. У нас ви знайдете великий вибір інструменту та заклепок різної цінової категорії та від різних виробників. Це дозволить виконати роботи по ремонту чи будівництву на високому рівні. А готові конструкції будуть слугувати довгий час!