Срибнокильская,1 03115 Киев
(095) 500 74 50
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Питання - Відповіді

Підкажіть, з якої сталі виготовляються високоміцні болти і гвинти з маркуванням 8.8

Різні виробники використовують різні сплави, але в основному це : сталь 35Х; 38ХА; 45Г або їх європейські аналоги.

На поверхні ваших болтів і гайок є різне маркування, що це означає?

У країнах СНД позначення регламентовані згідно ГОСТ 1759.4-87. Якщо болт або гвинт має логотип (клеймо) - це говорить про те, що виробник приділяє особливу увагу якості своєї продукції і готовий підтвердити якість протоколами і сертифікатами випробувань на граничні навантаження. Також може бути присутнім цифрова інформація. Наприклад, Ви взяли болт з маркуванням 5.8. Перша цифра маркування болта позначає межу міцності виробу на розтягнення. Межа міцності визначає умовну напругу, що дорівнює відношенню максимальної сили, яку може витримати зразок, до початкової площі його поперечного перерізу.

Межа міцності розраховується за формулою 5 / 0,01 = 500 МПа = 500 Н / мм 2 = 50 кгс / мм2. Номінально тимчасовий опір розраховується за формулою: 5 / 0,1 = 50Мпа = 50 Н / мм2 = 5 кгс / мм2.

Друге число після точки в позначенні болта - 0,1 - частина відношення межі текучості до номінального тимчасового опору, в нашому випадку - мінімальна межа текучості = (5 / 0,01) * (8 * 0,1) = 400 МПа. Значення мінімальної межі текучості є критичним значенням і визначає незворотні процеси в структурі металу вироби, тому проєктно вибирають болт з таким навантаженням,  при якому значення навантаження 1/2 або 1/3 від межі текучості.

Який хімічний анкер мені потрібен для моєї стіни, стелі?

Це досить часте питання у багатьох наших клієнтівв, тому що питання вибору в даний час дуже актуальне через широкий асортимент і велику кількость виробників.

Ми, як фахівці кріплення з 21-річним досвідом, рекомендуємо і пропонуємо клієнтам перевірену часом швейцарську торгову марку «Mungo», яка для зручності розробила чотири склади:

• MIT600RE - епоксидна смола, підходить для кріплення в бетон С20 / 25 міцність на стиск 25 Н / мм або природний камінь;

• MIT-SE Plus, MIT-COOL - вінілестеровая смола, універсальний склад, який підходить для всіх будівельних матеріалів (бетон, цегла повнотіла або з порожнечами, пористий бетон, шлакоблоки ...);

• MIT-SP - поліестер, універсальний склад, який підходить для всіх будівельних матеріалів (бетон, цегла повнотіла або з порожнечами, пористий бетон, шлакоблоки ...)

Всі вище перераховані склади працюють з арматурою і з метричними шпильками. Також велике значення має температура базового матеріалу.

• MIT600RE від + 5 ° С до + 40 ° С

• MIT-SP від ​​-5 ° С до + 35 ° С

• MIT-SE Plus від -10 ° С до + 40 ° С

• MIT-COOL від -26 ° С до + 20 ° С

Як визначитися зі складом, скільки балонів купити? На всі ці питання Вам дадуть відповідь наші фахівці по телефону або в електронному вигляді, в залежності від потреб.

Купив дюбелі, саморіз (гвинт), що не вкручуються. Чому?

Купуючи професійне кріплення, ви отримуєте гарантію, що це кріплення працює на всі 100% за умови, що дотримані всі рекомендації виробника. Розглянемо кілька випадків, коли начебто незначні фактори не дозволять Вам якісно скористатися анкерної технікою.

Спочатку необхідно звернути увагу на бур (свердло), яким  ви робите отвір в базовому матеріалі. Бур (свердло) має бути не сточенем (мінімальна виробітка побідитового накінечника). Номінал (діаметр) бура повинен відповідати діаметру дюбеля (для дюбеля 8-го діаметру, бур теж повинен бути цього ж діаметру). Глибина отвору не повинна бути менше довжини дюбеля або шурупа.

Діаметр шурупа (гвинта) повинен відповідати рекомендаціям виробника (цей параметр вказаний на упаковці та в каталозі). Для дюбеля одного і того ж діаметру, наприклад дюбель діаметром 8 мм. пропонується саморіз (гвинт) в межах 4,5-6мм., таким чином необхідно мінімальний діаметр застосовувати, коли дюбель кріпиться в щільні матеріали (бетон, природний камінь, повнотіла цегла). У разі, коли основа з менш міцних матеріалів (газобетон, саман), необхідно застосовувати діаметр шурупа (гвинта) з максимальним значенням рекомендованим виробником для даного виду дюбеля (дивитися рекомендації виробника).

Компанія «ПРОФІ ФІКС» пропонує на вибір великий асортимент дюбелів під різні базові матеріали. Іноді дюбеля, призначені для пористого бетону, споживач намагається застосувати в важкому бетоні, що технологічно неправильно. Переконливе прохання, перед придбанням продукції звертати увагу на характеристики і рекомендації виробника або отримати консультацію у наших фахівців.

Чим відрізняється метрична різьба від дюймової?

Обидві різьби в профілі мають однаковий вигляд, відрізняються тільки кутом при вершині: у метричній (рис. 2.1) кут 60°, а у дюймової 55°.

Рис. 2.1 Метрична різьба

При яких температурах можна експлуатувати болтове з'єднання?

Від -40 С0 до +300 С0

Планую прикріпити туалетний бачок до унітазу, порадьте кріплення, діаметр отвору 7 мм?

Рекомендуємо нержавіючі гвинти DIN 7985 і гайки DIN 934. Різьба М6. Довжину переміряйте і беріть з запасом. Не забудьте застосовувати конусні гумові прокладки, які повинен надати виробник. Оцинковане кріплення протримається не більше трьох років, при чому після ржавіння його важко демонтувати.

Я побачив у вашому каталозі саморіз потай з буром і двома крильцями по боках, навіщо він потрібен?

Це саморіз для металу з флюгелем, призначений для кріплення дерева до металевої основи. Дані крильця дозволяють просвердлити отвір в дереві, далі при вгвинчування в метал вони відпадають.

Якої довжини підібрати саморіз під обраний дюбель?

Ми пропонує дюбелі (пробки) різного діаметру, від d4 до d20, в залежності від типу дюбеля (пробки) довжина теж різна. Головне завдання кожного кріплення, прикріпити деталь потрібної товщини.


Довжина соморізу розраховується за формулою: L≥ tfix +LD+5 мм

де:

tfix – корисна довжина, товщина детал, що закріплюється;

LD- довжина дюбеля;

5 мм - мінімальна довжина виходу саморіза за дюбель.

Якої довжини потрібно підбирати металевий анкер?

Нагадаємо, що металеві анкери застосовуються в щільні матеріали (важкий бетон, природний камінь в окремих випадках повнотіла цегла). Професійне кріплення, таке як  ТМ «Mungo», маркує інформацією, якої достатньо для професійного використання.

Розглянемо маркування клинового анкер-болта M2 ( M10 x 95 / 15)

де:

m2 – назва та тип анкеру;

М10 (dnom = d0), діаметр анкеру і бура для монтажу; 95(L), загальна довжина анкеру;

15 (tfix), корисна довжина (максимальна товщина прикріплювальної деталі)