Срибнокильская,1 03115 Киев
(095) 500 74 50
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Якщо ви вирішили здійснити самостійно ремонтні роботи в своїй квартирі, дачі або заміському будинку, то обов’язково прийдеться зіткнутися з необхідністю придбання таких деталей, як шуруп. Він являє собою металевий стрижень, оснащений капелюшком різних форм і різним різьбленням.

Універсальними шурупами називають металеві, кріпильні деталі, що являють собою стрижень зі спеціальним різьбленням. Особливостями кріплення, завдяки яким його зараховують до універсального класу, є наявність потайної шляпки і однозахідного різьблення. Діаметр таких виробів може становити від 3 до 6 мм. Довжина також може бути різною. У продажу зустрічаються варіанти від 1 до 10 сантиметрів.

Така конструкція дозволяє використовувати шуруп при роботі з дерев'яними, пластиковими, металевими поверхнями. Залежно від специфіки кріплення, форми головки, шурупи універсальні виробляють наступних типів:

 • напівкруглі;
 • напівкруглі з буртиком;
 • напівпотайні;
 • потайні;
 • шестигранні.

Більш широка класифікація шурупів складена з урахуванням матеріалів, до яких проводиться кріплення. Завжди важливо враховувати, що крок різьблення для металу значно менше, ніж для дерева.

Асортимент шурупів в Profifix

Шурупна різьба вирізана таким чином, щоб запобігти деформації матеріалу та забезпечити легке та м'яке вкручування. Важливою перевагою шурупів універсальних потай, у порівнянні з іншими моделями кріпильних виробів, є те, що у роботі з м'якими матеріалами для кріплення свердлити отвір не потрібно. Таке стаціонарне кріплення здійснюється досить міцно, при цьому не вимагає додаткових витрат часу і сил. В асортименті магазину можна підібрати та купити:

 • єврошурупи з напівкруглою головкою;
 • шуруп універсальний з потайною головкою;
 • єврошурупи з напівкруглою голівкою;
 • єврошуруп з нержавіючої сталі;
 • шуруп універсальний, з потайною головкою, цинковий, білий;
 • шуруп універсальний з потайною головкою, цинковий, жовтий.

В наших прайсах представлений шуруп універсальний у всіх потрібних розмірах та у потрібних кількостях і об’ємах.

Переваги у застосуванні шурупів

Шуруп універсальний серед будівельників користується популярністю та відрізняється від подібних аналогів за наступними параметрами:

 • якістю виконання;
 • простотою конструкції;
 • легкістю у монтажі.

Такий розхідній матеріал корисний, як у побутовому ремонті, так і при закріпленні фурнітури, при з'єднанні з пластиковими, металічними, дерев’яними поверхнями.

Упаковка такого товару стане у нагоді при виконанні дрібних ремонтів та інших домашніх справ. З їх допомогою можна повісити годинник чи картину, прикрутити поличку, провести з’єднання корпусних меблів. Їх зручна форма і розмір головки зробить монтаж практично непомітним, при цьому закручувати шуруп універсальний дозволяється шурупокрутом і простою викруткою.

Де придбати шурупи?

Встановлена ціна на шурупи універсальні складається з: витрат виробника на матеріал, проведення робіт з обробки вихідної деталі. У будівельних гіпермаркетах до цих статей затрат додаються додаткові, пов’язані з орендою приміщень, затратами на електроенергію та зарплату штатним працівникам. Здійснюючи купівлю в Profifix, замовник має можливість отримати матеріали за ціною, встановленою виробником, а не посередником.

При купівлі шурупів універсальних у нас, клієнт отримає чудову можливість заощадити свій час і гроші. Замовлення товарів в магазині робиться з мінімальними витратами зусиль та часу, саме тому значна кількість покупців віддають перевагу замовленню товарів з доставленням через інтернет.