Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Такелажне кріплення – це необхідний компонент системи фіксації вантажів в кузові фургона. Вони монтуються на такелажні рейки, а до них, у свою чергу, кріпляться інші такелажні пристрої. Де замовити, та які різновиди існують?

Кріплення такелаж: різновиди та призначення

Компанія «Profi Fix» пропонує кілька видів розвантажувальних кілець фіксації вантажу в фургоні, виконаних з міцної оцинкованої сталі. Такі кільця здатні витримати навантаження до 300 кг в разі різкого гальмування або різкого переміщення вантажу в кузові. Також в асортименті є анкери, саморізи, заклепки та інші витратні матеріали.

В асортименті нашого магазину завжди є такі види такелажних кріплень:

  • Сталеве кільце для фіксації вантажу в фургоні. Застосовується в такелажній системі для обв'язки вантажу, що перевозиться. Має спеціальне кріплення під профіль стандартного кріплення ременя для обв'язування вантажу. Кільце призначене для використання зі сталевою такелажною рейкою.
  • Такелажне кільце для кріплення вантажу в підлогу фургона Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper та інших легких мікроавтобусів, рефрижераторів, промтоварних вантажопасажирських вантажівок. Підходить також для кріплення до стін вантажного відсіку. Кріпиться до поверхні одним болтом. Виготовлено з оцинкованої сталі.
  • Кільце для кріплення вантажу (для зовнішнього монтажу) кріпиться за допомогою одного болта до підлоги або стін вантажного відсіку, прекрасно утримує вантаж в невеликих вантажівках, промтоварних фургонах, мікроавтобусах. Такелажне кріплення купити  можна для фіксації мотоциклів та іншого дрібного транспорту всередині вантажного відсіку. Дані кільця також використовуються як елементи такелажних систем для перевезення негабаритної техніки на спецтранспорті або в автомобільних евакуаторах. Кільце виготовлено з пофарбованої сталі.
  • Група стяжок Калена, використовується як елемент такелажних систем в транспорті спеціального призначення, в вантажних відсіках суцільнометалевих і промтоварних фургонів, мікроавтобусів, автомобільних шасі, тралів та ін. Здатні витримати навантаження до 10 тон і надійно фіксують навіть важкі, великогабаритні вантажі. Такелаж купити можна онлайн всього за декілька хвилин.
  • Кільця для такелажних рейок (фітинги) призначені для використання з алюмінієвими або сталевими кріпильними рейками, ідеально входять і вільно пересуваються в пазах рейки. Такелажні рейки для кріплення вантажів в причепі або кузові сумісні з більшістю кріплень, вантажних ременів, кріпильних стрічок і т.і.

Як підібрати кільце для кріплення такелажу?

Купить такелажні кільця потрібно з урахуванням наступних принципах:

  • сумісність кілець з вибраними такелажними рейками та кріпильними ременями;
  • навантаження, яке витримує кільце (залежить від ваги та габариту вантажів, що перевозяться).

Кріпильне кільце – це тільки частина такелажної системи для фіксації вантажу, тому воно повинно бути ідеально поєднано з іншими такелажними складовими: рейками, кільцями, кріпильними елементами і т.п. Обов'язково вивчіть всі технічні характеристики обраної моделі кріпильного кільця перед покупкою.

Такелаж купить можна на сайті інтернет-магазину «Profifix», оформив онлайн-заявку. На представлений в прайсі такелаж ціни дуже привабливі. Якщо у вас виникли питання з приводу сумісності різних деталей і пристосувань такелажної системи, зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, і наш фахівець надасть необхідну інформацію. При необхідності організуємо доставку не тільки по Києву, та в будь-яке місто України.