Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Такелажні стяжки – це спеціальні вироби, які спочатку використовувалися у якості корабельної оснастки. З плином часу перелік галузей, де вони стають у нагоді, серйозно збільшився. Тепер кріплення представлене в промисловості, на різних видах транспорту. За допомогою нього виконують переміщення та транспортують різноманітні грузи автомобільним, авіаційним, залізничним, водним транспортом.

Основні види такелаж стяжки

Різноманіття такелажних пристроїв сьогодні представлено такими конструкціями:

 • ланцюги –  призначені для кріплення та буксування крупногабаритних конструкцій;
 • затискачі для з’єднання канатів, тросів і петель;
 • карабіни – демонтаж кріплень;
 • хомути – герметизація та фіксація різних елементів;
 • стягувальні елементи, що зафіксовують кабелі, троси, інші предмети;
 • скоби і блоки.

Конструкція такелажної стяжки

Талреп крюк-крюк має конструкцію, представлену відкритим корпусом та двома болтами з різьбою протилежної направленості. На обох болтах знаходяться гачки. При натягуванні пристрою талреп сприяє відсутності провисання. Такий елемент активно використовується при проведенні висотних монтажних робіт, розтягування проводки. Він гарантує безпеку діяльності. Форма і розмір конструкції різняться і підбираються у залежності від характеристик та вимог до монтажу.

Існують наступні види ланцюгів: з довгими ланками, короткими ланками, перекрученою конструкцією. Талрепи представлені різних розмірів,який підбирається окремо. Звернути увагу можна й на інші групи товарів, які реалізує компанія Profifix. Серед них саморізи по дереву, карабіни, кріплення для теплоізоляції та інше спорядження, яке спростить діяльність.

Переваги такелажної стяжки

Популярність такелажних кріплень обумовлена рядом переваг, які вони дають виробництву. Транспортування вантажів стає набагато безпечнішим, оперативнішим та еффективнішим. Крім того, пристрої мають такі експлуатаційні характеристики:

 • стійкість кріплення до зовнішньої середи;
 • можливість фіксації предметів будь-якої довжини та розмірів;
 • м’якість конструкції, яка не нашкодить крихким елементам;
 • компактність пристрою, який займає мінімальний вільний простір у приміщенні;
 • доступні ціни;
 • широкий асортимент продукції на будь-які випадки життя.

Ціна такелажних стяжок і від чого залежить

Однією з вагомих переваж такелажу є його приваблива ціна, яка не стане перепоною для користувача. Компанія Profifix займається продажем будівельного та промислового спорядження, яке отримує безпосередньо від виробника. Це означає, що немає ніяких націнок на товар від посередників, не враховуються витрати на електроенергію та аренду приміщення як часто буває, коли купуєш вироби в магазині.

Металічні троси, вкриті полімерним шаром – універсальне такелажне спорядження. Воно проходить випробовування на якість у сертифікованих технічних лабораторіях. Завдяки цьому можна отримати гарантію того, що пристрій не зламається у найвідповідальніший момент, не стане причиною пошкодження вантажу та його втрати або, що набагато гірше, травмування людини.

Купити такелажні стяжки у нас можна за оптовою ціною. Такелаж характеризується якістю, виготовляється із нержавіючої сталі найвищого ґатунку, що пройшла максимальну загартування. Додатково конструкція вкривається цинковим шаром для того, щоб не допустити появи на ній корозії та іржі. Представлене спорядження від перевірених виробників, які є лідерами в сфері будівельного та промислового спорядження, пристроїв для транспортування вантажів.