Срибнокильская,1 03115 Киев
(095) 500 74 50
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Гвинти, болти і шпильки - найпоширеніші елементи із зовнішнім різьбленням. Найчастіше в руки домашнього майстра вони потрапляють вже готовими.

Основні параметри стрижнів та методи їх застосування

Діаметр метричного стрижня під зовнішнє різьблення залежить від номінального діаметра різьби і розміру кроку різьблення. Всі ці відомості зазвичай вказують на кресленні деталі у вигляді позначення М10×1,5. Буква «М» означає метричну різьбу, цифра після букви - номінальний діаметр, цифра після знака «х» - крок різьби. При використанні основного (великого) кроку його можуть не вказувати. Основний крок різьблення визначено стандартом і є найкращим. Варто звернути увагу на те, що шпильки різьбові трохи відрізняються за своєю класифікацією.

Як вибрати діаметр діаметр стрижня

При виборі діаметра стрижня під зовнішнє різьблення керуються тими ж принципами, що при виборі отворів під внутрішню різьбу. Встановлено, що кращу якість різьблення можна досягти, якщо він трохи менше номінального діаметра різьблення. Метал при нарізанні трохи видавлюється і профіль різьблення виходить повним.

Якщо діаметр стрижня під метричну різьбу буде набагато менше необхідного, то вершини ниток різьблення будуть зрізаними, якщо більше, то плашка просто не навернеться на стрижень або зламається в процесі роботи.

Для кожного поєднання діаметру і кроку різьблення існує оптимальний діаметр стрижня. Найпростіше цей діаметр визначити по таблиці, де наведені найбільш ходові різьби, з якими може зустрітися домашній майстер.

Основний інструмент для нарізування зовнішньої різьби - плашка. Найчастіше використовуються круглі нерозрізні плашки у вигляді гайки з загартованої сталі.

Для формування різальних крайок різьблення плашки перетинають наскрізні поздовжні отвори, які також забезпечують вихід стружки. Для полегшення заходу крайні нитки різьблення мають неповний профіль. Для обертання плашки використовують плашкодержатель - інструмент з гніздом під плашку і довгими ручками. Існують також розрізні і розсувні плашки, але в домашній майстерні це рідкість.

Для зменшення тертя і отримання чистої різьби на металевих стрижнях використовують мастило - мінеральне масло, на мідних - скипидар. На кінці стрижня для полегшення заходу обов'язково повинна бути зроблена фаска шириною не менше розміру кроку різьблення.

Де купити стрижень кріплення

В каталозі інтернет-магазину Profifix у вас є змога знайти всі необхідні вам елементи по найнижчій ціні. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками, тому можемо гарантувати надійність реалізуємої нами продукції. також ми здійснюємо доставку по всім регіонам України.