Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

 Важливою частиною життя сучасної людини став ремонт. В наш час доволі часто для здійснення швидких та якісних перетворень використовується універсальний будівельний матеріал - гіпсокартон, тому важливо знати, які шурупи існують і ефективно використовують при монтажі гіпсокартонних конструкцій.

Правильно підібрані елементи кріплення стануть запорукою міцної і довговічної конструкції з гіпсокартону. Необхідно розібратись, які бувають розміри кріпильних елементів і які саморізи потрібно використовувати для гіпсокартону при втіленні різних дизайнерських рішень.

Види шурупів для кріплення до гіпсокартону

Гіпсокартонні листи можуть фіксуватися до поверхні різними матеріалами, в залежності від складності виконуваної конструкції та її призначення. Серед видів шуруп саморіз гіпсокартон найчастіше використовують такі:

 • по металу - такі елементи фіксації використовуються, коли відбувається кріплення матеріалу до каркасу або на попередньо підготовлені стіни. Їх по праву можна іменувати універсальними елементами кріплення. Саморізи ефективно використовуються на етапі, коли необхідно зафіксувати гіпсокартонний лист на каркасі з металу, при цьому товщина напрямних профілів не може становити більше 1 міліметра;
 • метелик - коли обшивка має фінішний вигляд, виникає необхідність закріпити на гіпсокартон будь-які предмети, проте закручувати шуруп в поверхню, коли конструкція вже має завершений вигляд, доволі не незручно. Саме у ситуації, коли на стелю або стіну необхідно повісити картину, поличку, телевізор, карниз, лампу чи бра, ідеальним кріпленням стане фіксація предметів на саморізи - метелики. Важливо пам’ятати, що гіпсокартон сам по собі досить крихкий матеріал, тому не слід його перевантажувати різними аксесуарами чи іншою надмірною вагою;
 • клоп призначений для складання металевих каркасів гіпсокартонних конструкцій, а саме для з'єднання профілів. Відрізняються клопи широкою основою під головкою саморіза. Основа шурупів схожа на шайбу, що дозволяє суттєво посилити тиск на поверхню при скріплюванні виробів між собою.

Асортимент шурупів під гіпсокартон в Profifix

В інтернет-магазині Profifix представлений широкий асортимент саморізів для кріплення гіпсокартону. В даний час за вказаними характеристиками пропонується купити чотири типи шурупів для гіпсокартону і їх кількість поступово збільшується:

 • по дереву, фосфатний;
 • по металу зі свердлом, фосфатний;
 • по металу, фосфатний;
 • для гіпсокартонного профілю.

У кожній картці на товар зібрані якісні фото, відгуки від покупців, а також всі необхідні технічні характеристики для здійснення правильного вибору:

 • діаметр;
 • довжина;
 • код каталогу;
 • матеріал;
 • область застосування;
 • покриття.

Вигідний прайс на саморізи під гіпсокартон діє завдяки завжди актуальним акціям і розпродажам, у тому числі і на абсолютно нові моделі 2020 року. У наших каталогах представлено шурупи для гіпсокартону у всіх необхідних розмірах.

Якщо у вас в процесі оформлення замовлення виникнуть питання, їх оперативно допоможуть вирішити наші кваліфіковані фахівці. Після оплати товару ви зможете його забрати самовивозом в наших пунктах обслуговування покупців у Києві, Львові, Чернігові. Також можна оформити доставку у будь-яке місто через компанію «Нова Пошта» згідно тарифів перевізника. Можлива безкоштовна відправка саморізів для гіпсокартону при замовленні товару на суму від 5 тисяч грн., яку можна провести за допомогою Нової Пошти, або нашою службою доставки, в залежності від місця розташування клієнта.