Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Штифт німецькою - паличка, патик, тобто будь-що вертикально подовжене і відносно тонке у попереку. У машинобудуванні, будівництві, навіть у стоматології штифт кріплення - дуже поширений виріб. Це стрижень, який надзвичайно щільно ставиться у отвір і тримається там винятково завдяки силі тертя.

Будь-які вироби цього класу мусять бути міцними. Так, коли використовуються регулюючі гвинти, шліц витримує неабияку механічну напругу від самого стрижня, а він ще й мусить бути достатньо цупким для того, щоб контактувати з іншими механічними виробами.

Штифти при деінсталляції можна лише вибивати, а не викручувати. Ребриста поверхня цього циліндру - це не різьба (у випадку різьбового з’єднання це був би болт чи шуруп). Тому штифт кріплення мусить бути вклинений міцно, але з можливістю дістати його. Проте в окремих випадках таке кріплення роблять фактично “назавжди”, капітально, без фізичної можливості дістати його.

Штифти потрібні всюди, де з’єднання мусить бути або стаціонарним, або фактично “вічним”. Так, штифт стоматологічний тримає коронку десятиліттями. Так само й гвинт інсталяційний  може використовуватися десятиліттями.

Ще одна кардинальна різниця між штифтами та, скажімо, болтовим кріпленням - у способі інсталяції. Під штифти для кріплення та інші треба свердлити отвір відповідного діаметру - причому з певним запасом саме для того, щоб зробити надійне кріплення назавжди.

Які бувають штифти для кріплення

Розглянемо лише машинобудівні й будівничі вироби (адже саме вони продаються насамперед у Profifix). Будь-який з подібних метизів мусить вироблятися з найякіснішої інструментальної сталі, бути одночасно твердим, не крихким і пружним. Маркування виробів робиться традиційно - у залежності від довжини та діаметра.

Класифікація ж самих промислових штифтів умовно така:

  • циліндричний;
  • зазубрений;
  • конічний;
  • для зціплення;
  • інші специфічні види.

Штифти метричні певним чином відрізняються від “імперських” (тобто зроблених за дюймовими лекалами). Конічна фаска штифта кріплення у міліметрових виробах має шаг 1:50, у дюймових - 1:48 відповідно. Різниця не така велика, але ж будь-який подібний виріб мусить стояти винятково щільно - інакше він просто не зможе виконувати свою базову функцію.

Необхідний діаметр штифта визначається масою того виробу, який він має тримати, а також різноманітними потенційними силами напруги.

Де купити якісні штифти для кріплення

Подібну продукцію потрібно вибирати дуже ретельно. Сталь, з якої зроблені штифти, а також якість відливки роблять практично все для майбутнього надійного кріплення. Компанія Profifix дає можливість придбати лише найякісніші метизи. У нашому каталозі ви знайдете болти, прокладки, шурупи, метизи та різні штифти, власне. Також є маса матеріалів для ущільнення, продукція постачається як оптом, так і в дрібний розпродаж. Вироби з чорних металів мають захисну плівку з найякісніших олив, яка застерігає метизи від корозії під час зберігання.