Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Саморізи та шурупи


Якщо детально розбиратися, то шурупи саморізи від простих шурупів за призначенням фактично не відрізняються. Основна різниця йде від того, як саме використовувати продукцію. Обидві категорії - найпопулярніші метизи, поряд із цвяхами, гайками та болтами. Жодне будівництво чи виробництво не обійдеться без таких кріплень, вони закупаються буквально тоннами і є фактично найпростішими з дрібних металевих виробів.

Отже, купити шурупи потрібно тоді, коли є потреба закріпити щось. Причому і деталь, яку будуть закріплювати, і основа, куди потрібно кріпити, мусять бути не дуже щільними і волокнистими зсередини. Тому що шуруп - це той самий цвях, але конічний і з насічкою, яка й тримається за волокна. Звісно, шурупи можуть бути складовою частиною дюбелів, однак там діє той самий принцип - у тверду основу забивається більш м’який чіп, у який, в свою чергу, вже потрібно закрутити те, що планувалося.

Саморіз - той самий шуруп, проте більш тонкий і зі специфічною насічкою. Цей метиз набагато гостріший і може працювати як міні-свердло. Він дуже широко розповсюджений у зборі меблів та інших столярних роботах. Якщо простий шуруп приминає волокна матеріалу, то саморіз буквально пробивається крізь них. В середньому на шуруп саморіз ціна може бути як дещо нижчою (через меншу кількість використаного металу), так і більшою (якщо шуруп найпростіший, а саморіз має дуже специфічну насічку).

Матеріали виготовлення та як підібрати

Купити шурупи у Києві не надто просто. Власне, вони продаються, але різноманіття видів таке, що можна й заплутатися. Звісно, існують прості іржаві радянські метизи, які коштують трохи більше, ніж кілограм металу. Проте придбати їх можна лише для найпростіших робіт - вони швидко кородують, а найголовніше - незручні. У багатьох видах старих шурупів шліц є тільки плаский. З одного боку, це зручно - вистачить й стандартної хрестової викрутки відповідного діаметру. Проте не для всіх завдань таке знаряддя підійде.

З іншого боку, шуруп саморіз купити не набагато простіше. Дуже часто меблеві магазини називають саморізами і прості шурупи, які просто мають гострий конічний кінець і трохи гострішу насічку. Втім, навіть не всі виробники роблять між ними велику різницю.

Дуже слушним буде купити шуруп з білим цинковим покриттям. Власне, усі сучасні метизи мають подібний захист. Цинк тут робить дві функції: механічного захисту від тих самих подряпин, та ще пасиваційну. За всіма законами хімії, більш активний цинк буде потроху кородувати сам, залишаючи сталеву основу незмінною.

Також слід відмітити багатство варіацій сучасних метизів. Зараз є практично всі розміри шурупів саморізів під будь-який шліц. В наявності також і прості шурупи під хрестову викрутку, плоску викрутку, гексагональний ключ (так званий ключ Аллена) будь-яких розмірів.

Де купити саморізи - відповідає інтернет-магазин Profifix

Отже, ви знайшли під свої потреби саморіз шуруп, розміри мм також визначили. Тепер вам потрібний надійний продавець метизів. Купити саморізи оптом та у дрібному продажі можна через дуже надійний великий інтернет-магазин Profifix. У нас є найширший вибір дрібних металевих кріплень під усі випадки життя. Також продаємо усі види ущільнювачів, штифтів, гайок, болтів, цвяхів і всього необхідного під монтажні роботи будь-якої складності.