Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Наша компанія Profifix займається продажем кріпильного інструменту. При будівництві сьогодні користуються популярністю шурупи, гвинти, саморізи по дереву, металу та інша продукція. Важливо при покупці деталей звертати увагу не тільки на їх якість, але й на матеріал виготовлення, експлуатаційні характеристики, розміри, сумісність з різними поверхнями.

Сфера використання саморізів під дерево

Шуруп саморіз по дереву використовується у будівельних, промислових, столярних та інших видах робіт для кріплення дощок, брусків, фанерних листів та ряду дерев’яних елементів. Спеціалісти рекомендують використовувати таку продукцію при монтажі сандвіч-панелей – трьохшарового матеріалу.

Конструкція шестигранного саморізу по дереву вирізняється рядом особливостей, серед яких більш широкий крок різьби у порівнянні з аналогічними конструкціями, що використовуються для прикріплення металевих профілів. Він часто стає необхідним підчас виготовлення дерев’яних меблів та інших виробів ДСП або фанери. У нього вузький гострий наконечник, який легко вкручується у поверхню, не залишаючи на ній зломів та інших вад. Треба враховувати – деревина являється більш крихким та м’яким матеріалом, тому треба працювати делікатніше, застосовуючи особливі види різьби.

Характеристики, що визначають ціну саморізів по дереву

При покупці кріпильних елементів необхідно враховувати, для чого вони будуть використовуватись. Відповідно до цього підбираються конструкції, які мають певні властивості:

  • довжина, яка зазвичай дорівнює від 19 до 152 мм;
  • діаметр головки – 3,5-4,8 мм;
  • наявність покриття цинком, хромом або фосфатом;
  • кількість виробів в упаковці.

Нанесення на саморіз під шестигранник по дереву цинкового або хромованого покриття дає йому додаткову міцність та витривалість. Такий виріб здатен краще переносити підвищену вологість, не піддається корозії металу. Розміри саморізу по дереву підбираються в залежності від товщини та ваги матеріалу, який він буде скріпляти. Чим більший діаметр головки елементу, тим більшу він має витривалість.

Переваги саморізу під дерево

Матеріал нав’язує достойну конкуренцію шурупам та цвяхах у якості матеріалу для кріплення гіпсокартону, дерев’яних ДСП та ДВП панелей. Така полярність обумовлена цілою низкою переваг, які має виріб:

  • простота використання, яка не потребує якихось складних навичок;
  • зручність експлуатації;
  • практичність та універсальність;
  • широка розмірна лінійка в асортименті;
  • використання якісних та надійних матеріалів при виготовленні;
  • не порушує цілісність поверхні при входженні в неї.

Крім того, завжди є змога придбати саморізи по дереву оптом, адже вони фасуються по контейнерах, в яких може знаходитись від декількох сотень до декількох тисяч деталей. Така купівля є вигідною та дає можливість зекономити кошти. Таким чином, придбання пристрою дуже швидко виправдає себе.

Ми займаємося продажем сертифікованої продукції, яка виробляється за міжнародним стандартом (DIN), що визначає основні її характеристики та властивості. Елементи складаються з бортиків різьби та головки, надійно фіксуються, якісно закріплюють необхідні компоненти в статичному положенні.

Ви можете купити саморіз по дереву в компанії Profifix, адже зробити тут це дуже легко. Купівля товару в інтернет-магазині дає змогу не переплачувати за послуги посередника. Заодно тут можна придбати і інші групи товарів, які точно стануть у нагоді при будівництві: такелажні стяжки, ланцюги, карабіни та троси. Вони облегшать вашу діяльність.