Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Метричні вироби використовуються при виготовленні меблів, спорудження металоконструкцій, верстатобудування та при монтажі обладнання. Інтернет-магазин Profifix у своєму каталозі товарів пропонує покупцям широкий вибір метричних елементів за оптовою ціною. Вартість виробів залежить від придбаної кількості. Ціни вказані у прайс-листі та на сайті нашої компанії.

У чому відмінності метричних кріплень?

Метричне кріплення представлені широкою групою виробів, які використовуються для з'єднання труб, меблів, обладнання, деталей машин та різних конструкцій. Необхідно зібрати верстат або виконати ремонт пральної машини? Прокладаєте систему водопостачання або встановлюєте водонагрівач? Тоді для вирішення будь-яких з цих завдань знадобляться певні деталі, які діляться на дві основні групи:

  • метричні - це вироби з кроком різьби (метричним позначенням): гвинти, болти та інші елементи.
  • кріплення різних форм і розмірів - в цю категорію входять дюбелі, цвяхи, анкери та інші елементи.

При виборі метричного елементу, оцінюйте якість його виконання, міцність, наявність захисту від впливу корозії та ін. Виріб повинен бути повністю готовим до проведення монтажних робіт.

На сайті нашого інтернет-магазину Profifix можна детально ознайомитися з видами та технічними характеристиками метизів. До вибору потрібно ставитися відповідально, від цих невеликих, але найважливіших елементів залежить міцність та стійкість конструкцій.

Основні види метричних виробів

В нашому каталозі товарів ви зможете купити метричні кріплення оптом:

  • болти - застосовуються в будівництві, автомобілебудуванні та верстатобудуванні, затягуються гайками, при правильному використанні гарантують надійне міцне з'єднання.
  • гайки - це невід'ємний елемент гвинтів, болтів і шпильок, що фіксує метисний вид кріплення;
  • гвинти - стрижні з різьбленням, найчастіше застосовуються в збірці каркасних меблів, будівельних, ремонтних і монтажних роботах;
  • шпильки - металеві циліндричні стержні, які використовуються для кріплення різних деталей.
  • Кріпильні металовироби застосовуються для з'єднання деталей з різних матеріалів: металу, дерева, пластика і інших елементів. Вироби використовуються в промисловості, виробництві та побуті. У дбайливого господаря завжди є коробка з необхідним набором різного кріплення на всякий випадок.

Метизи оснащуються різним профілем, за допомогою якого здійснюється його закручування.  Найпопулярнішим є прямий шліц, але його недолік в тому, що проріз в голівці часто забруднюється, ускладнюючи роботу з викруткою, до того, ж при занадто високому зусиллі профіль може деформуватися. Хрестовий шліц зручний тим, що з ним може працювати звичайна пряма викрутка.

Популярні види метричного кріплення

Метричні вироби в Київі мають різні елементи і витримують високі інтенсивні навантаження. Чим вище передбачувані навантаження, тим міцніше повинен бути виріб.

Гвинти виготовляють з латуні та сталі (оцинкованої, звичайної та ін.).  Якщо плануєте використовувати кріплення в місцях з підвищеною вологістю, тоді потрібно використовувати кріплення з нержавіючої сталі. 

Шпилька - стрижень для з'єднання конструкцій. Найчастіше шпильку використовують в промислових і виробничих роботах: автомобілебудуванні, монтажу систем кондиціювання, облаштуванні водопроводу та ін. На ринку представлені шпильки різного діаметру.  Розрізняють вироби нормального і підвищеного класу точності.

Болти - міцне роз'ємне з'єднання. Вибір болта залежить від діаметра робочого отвору.  Він фіксується гайкою, яка закручується за допомогою ручного ключа або електроінструменту.

Якщо ви хочете метричне кріплення купити з доставкою по Україні, та в  містах: Київ, Чернігів, Львів, Полтава то ви звернулися за адресою. Ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці та гарні знижки для постійних клієнтів.