Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Кріплення для теплоізоляції

Кріплення для теплоізоляції в системах штукатурних фасадів проводиться комбінованим методом. Використовується спеціальний клей і тарілчасті дюбелі. Власна вага системи обробляється клейовим шаром. Саме він забезпечує надійне кріплення всієї системи до поверхні несучої основи. Тому в таких конструкціях теплоізоляційні плити використовуються строго в один шар. Необхідно застосовувати тільки ті клеї, які прописані в технічному свідоцтві.

Характеристики

Особливості роботи в складі СФТК вимагають від кріплення особливих характеристик. Перш за все, дюбель повинен міцно фіксуватися в несучій підставі. Опір на згин має бути менше згинального моменту, що виникає в шарах СФТК внаслідок температурної вологості впливів. Ідеальним був би він з нульовим опором вигину. Підвищена жорсткість не дозволяє реагувати на процеси розтягування стиснення шарів СФТК, що призводить до утворення тріщин та руйнування зовнішнього штукатурного шару. Одним із способів зниження жорсткості є зменшення діаметра. Саме тому провідні виробники перейшли до виробництва кріплення зі зменшеним (з 10 мм до 8 мм) діаметром.

Що потрібно враховувати при виборі кріплення для теплоізоляції фасадів:

  1. Розрахунок необхідної кількості. Необхідна кількість анкерів залежить від висоти будівлі, типу місцевості, а також типу вітрового району.
  2. Термін служби. Термін служби тарілчастих дюбелів повинен відповідати терміну служби прикріплених теплоізоляційних матеріалів.
  3. Конструкція. З метою зниження термічного опору, в конструкції металевого розпірного елемента передбачається ударостійка пластикова термоголовка висотою не менше 13 мм.

В інтернет-магазині Profifix можна придбати недорого кріплення для різних цілей, а також: такелажі, анкери, саморізи, заклепки та інш.

Особливості кріплення теплоізоляції в НФС

В НФС теплоізоляція кріпиться за допомогою тарілчастих дюбелів або просто «грибків» без розпірних елементів. Це допустимо, незважаючи на відсутність клейового шару, оскільки від вітрових навантажень теплоізоляційні плити захищені зовнішнім екраном. В НФС, у порівнянні з СФТК, використовуються теплоізоляційні плити меншої щільності. Також вони частково спираються на металеві елементи підсистеми. В даному випадку роль «грибків» – щільно притиснути теплоізоляційні плити до основи, щоб при експлуатації виникла сила тертя яка буде перешкоджати їх сповзанню. Таким чином, на відміну від СФТК, в НФС дюбелі враховують в основному, лише власну вагу теплоізоляційних плит. Саме тому на практиці були випадки зриву теплоізоляційних плит сильним вітром. Це відбувалося при несвоєчасному монтажі зовнішнього екрана.

Характеристики:

  1. Необхідна кількість. Кількість дюбелів в НФС визначається, виходячи з розмірів плит і їх розкладки на площині фасаду. В середньому потрібно до 5 дюбелів на одну плиту стандартного розміру (1000х600мм).
  2. Довговічність. Термін служби кріплення повинен відповідати терміну служби елементів НФС прикріплених теплоізоляційних матеріалів. Це означає, що реальний термін визначається технічним станом основи, підсистеми, теплоізоляційного шару або зовнішнього екрана. Іншими словами, елементи кріплення повинні бути найдовговічнішими з матеріалів системи.

Купити кріплення для теплоізоляції по лояльній вартості можна в нашому інтернет-магазині Profifix. В прайсі є кріплення з пластиковими цвяхами, з металевими цвяхами, подовжені, та для теплоізоляції Gok. Для зручності замовників, пропонуємо скористатися послугою «Доставка» не тільки по місту, а й по всій Україні.