Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Кріплення для дерева від компанії Profifix

В процесі монтажу дерев'яних конструкцій доцільно використовувати спеціальні металеві кріплення для роботи з деревом. Завдячуючи такому застосуванню, вдається суттєво зменшити об’єми столярних робіт, що суттєво зменшить затрати людської праці та значно прискорить ведення будівництва.

Такі елементи мають на поверхні багато отворів під саморізи, болти або цвяхи. Така перфорована конструкція дозволяє виконувати надійне з'єднання декількох деталей в одній площині. Вона накладається на вузол по обидва боки. У разі необхідності, її підрізають за формою вузла. Кріплення для дерева ефективно використовуються під час монтажу кроквяних ферм, а також для інших робіт на будівельному майданчику.

Асортимент кріплень для роботи з деревом

Компанія Profifix пропонує придбати широкий асортимент найбільш популярних елементів кріплень для роботи з дерев’яними конструкціями:

  • кріплення для балок;
  • кріплення для стропил;
  • кут монтажний;
  • з’єднання плоске для дерева

Кроквяно-балкове кріплення дозволяє поєднати між собою такі перпендикулярні елементи конструкцій, як крокви і балки. Також його можна застосувати при підшивці поперечних деталей з нижньої частини балок.

Переваги співробітництва з Profifix

За час присутності на ринку компанія Profifix встигла зарекомендувати себе, як надійного постачальника та партнера. Завдяки постійному діалогу з нашими клієнтами, у тісній співпраці з вітчизняними, закордонними постачальниками, нам вдалося сформувати достатньо широкий асортимент всіх необхідних перфорованих елементів. Вони успішно використовуються при складанні дерев'яних каркасних будинків і кроквяної системи даху. У нас ви знайдете варіанти проміжних та великих розмірів кріплень, які завжди в наявності на складах.

Якщо проект будови передбачає використання металевих елементів нестандартних розмірів, ми обов'язково допоможемо реалізувати поставлене завдання на всіх етапах - від узгодження креслення до постачання на об'єкт кріплень.

Ми зацікавлені в постійному просуванні нових технологій, тому продовжуємо постійно спілкуватися з професійними будівельниками та проектувальниками, щоб розширювати та поповнювати свій асортимент товарів, що буде повністю відповідати реальному попиту. Працюючи з нами, клієнт гарантовано отримає найвищу якість кріпильних матеріалів за самою вигідною на ринку ціною та професійні консультації по їх підбору та монтажу.