Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Карабін – тип такелажного кріплення, призначений для прискореного з'єднання і роз'єднання закріплених та переміщуваних вантажів і предметів з підйомним пристроєм. Виготовляється з нержавіючих сталей А2 (AISI 304) та А4 (AISI 316), як правило, у вигляді кільця, яке замикається під пружинною засувкою або гвинтовою муфтою.

Різновиди карабінів

В інтернет-магазині Profifix можна купити карабіни для різних потреб. Карабіни з нержавіючої сталі, в поєднанні з тросами, фалами, стропами та мотузками використовуються в таких сферах, як:

 • альпінізм (як частина основного спорядження);
 • спелеологія;
 • лісове господарство (для звалювання дерев або кріплення лісу на платформі перевезення);
 • рятувальні роботи;
 • будівництво;
 • вантажоперевезення (як великих, так і малих грузів);
 • судноплавство;
 • миття фасадів та вікон;
 • спорт, циркове мистецтво, польоти на повітряній кулі та багато іншого.

Карабіни такелажні А2, А4 випускаються в чотирьох видах:

 1. Симетричний. Недолік у тому, що навантаження розподіляється порівну, як на міцну основу, так і на слабку засувку.
 2. Асиметричний – переносить навантаження на основу, міцну частину карабіна.
 3. З великою асиметрією для широкого розкриття засувки.
 4. Грушовидний. Оснащується зчіпним пристроєм.

Класифікація карабінів для кріплення

Класифікація карабінів з нержавіючої сталі за типом блокування:

 • неблокуючий;
 • з автоматичним блокуванням;
 • з ручним блокуванням.

Неблокуючі карабіни кріплення з нержавійки оснащені пружними засувками, призначеними для швидкого та легкого прийому мотузки, стропи або іншого кріпильного устаткування. Такі карабіни оснащуються двома типами засувок:

 1. Повнотіла застібка – традиційна конструкція з карабіном, що включає металеву засувку з окремими штифтовими і пружинними механізмами.
 2. З зігнутою дротяною скобою з пружинної нержавіючої сталі. Утворює застібку без окремої пружини або штифтів. Такелажні карабіни з дротяними застібками легше, ніж з повнотілі, але настільки ж міцні. Дротові застібки менш схильні до обмерзання, що цінується в альпінізмі. Знижена маса робить дротові засувки стійкими до «тріпотіння затвора», що виникає при ударі об тверді поверхні. У такій ситуації у застібки повнотілої конструкції більше шансів на мить відкритися та дозволити мотузці вискочити.

Карабіни з нержавіючої сталі випускають, як з прямими застібками, так і з вигнутими. Карабіни з вигнутими застібками легше затискати мотузкою, використовуючи тільки одну руку.

Замикаючі карабіни з нержавійки оснащуються і додатковими механізмами фіксації. Це гвинтові муфти, підпружинені гільзи, магнітні важелі, підпружинені відмикаючі важелі або протилежні подвійні пружинні затвори.

Карабіни кріплення: де придбати якісні за лояльною ціною

Вам потрібно купити карабін кріплення в Києві або в іншому місті України? Віддайте перевагу продукції з нашого каталогу. Інтернет-магазин Profifix займається продажем якісних товарів для кріплення. Це можуть бути не тільки карабіни, а і кранові крюки, коуші, зажими, стяжки. Представлені в прайсі карабіни мають перетин від 3 до 10 мм, що дозволяє підібрати виріб для різних потреб. Ми пропонуємо оптимальне поєднання якості та ціни такелажу, так як співпрацюємо безпосередньо з виробниками оснащення. Для більшої зручності замовників пропонуємо різні варіанти оплат, а також доставку в будь-який регіон країни (Полтаву, Чернігів, Львів, Запоріжжя та ін.) використовуючи послуги відомих транспортних компаній.