Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Інструмент для різьбових та витяжних заклепок є незамінним для проведення ряду будівельних чи ремонтних робіт. Від його якості залежить не тільки зручність використання, але й результат зробленої роботи. Таким чином, важливо купити інструмент від перевіреного виробника, а також знати, як правильно обрати заклепочник. 

Заклепочник для різьбових заклепок та витяжних

Заклепочники раніше були виключно механічними. Однак, зараз виробники пропонують безліч автоматизованих варіантів, які значно спрощують роботу. 

Для виготовлення інструменту використовується переважно інструментальна або хромована сталь, так як вузли схильні до регулярних навантажень. Деякі моделі відрізняються алюмінієвим корпусом з хромо-молібденовими ручками. Саме покриття ручок виготовляється з пластика.

Акумуляторний інструмент для витяжних заклепок та різьбових

Це підвид електричного, з тією лише різницею, що використовується живлення від акумуляторної батареї. Вони мають форму пістолета і складаються з таких основних елементів:

 • Робоча головка для фіксації змінних насадок;
 • Рукоятка з пусковою кнопкою для включення пристрою;
 • Акумуляторна батарея, яка живить інструмент.

Залежно від типу встановлюваних заклепок пристрої акумуляторного типу можуть бути витяжними і різьбовим. Різні моделі відрізняються потужністю, ємністю акумулятора, робочим ходом, кількістю насадок і рядом інших характеристик. Моделі відрізняються такими перевагами:

Створення значного механічного зусилля, що дозволяє працювати з елементами, для установки яких потрібна велике зусилля;

 • Висока продуктивність;
 • Мобільність;
 • Великий експлуатаційний ресурс.

Все це дозволяє використовувати такий інструмент для гучних заклепок як у побуті, так і на будівництві. 

Ручний заклепочник для витяжних заклепок 

Такі пристрої бувають одноручними та дворучними. Варіант, виготовлений із легкого металу, підходить для установки алюмінієвих заклепок. Більш дорогий інструмент має литий сталевий корпус, що робить його більш довговічним. Одноручні не призначені для монтажу кріпильних елементів з твердих матеріалів, де потрібно прикладати руками велике зусилля.

Дворучний різьбовий заклепочник призначений для заклепок з будь-яких матеріалів. Має рухливі рукояті з міцного матеріалу, підходить для значних тривалих навантажень. 

Пневматичний інструмент для установки різьбових заклепок 

Такий витяжний заклепочник працює за допомогою стисненого повітря, яке подається від компресора. Такі вироби максимально потужні - використовуються для скріплення різних листових матеріалів: металевих пластин, пластика. З ними можна швидко працювати, виконуючи роботу за більш короткий строк. 

Гвинтові заклепки, інструмент для котрих можна купити у нас, також є пневматичним. Оброблення матеріалу проводиться за допомогою потужних імпульсів.

Інструмент для різьбових заклепок – купити вигідно   

Інтернет-магазин Profifix пропонує великий вибір інструментів для роботи із різьбовими та витяжними заклепками. Ми співпрацюємо лише із перевіреними компаніями, що дозволяє гарантувати якість та оригінальність товару. У нас можна замовити інструмент у роздріб та оптом за доступними цінами. Окрім цього, ми пропонуємо нашим покупцям наступні переваги:

 • Якісна продукція, створена за європейськими стандартами.
 • Мережа роздрібних магазинів Profifix дає краще ознайомитися з особливостями інструменту.
 • Кваліфікована консультація з підбору.
 • Персональні знижки для компаній-оптових замовників.
 • Вся продукція сертифікована.
 • Швидка обробка замовлень.
 • Оперативна доставка.

Якщо вам потрібен інструмент для різьбових заклепок чи витяжних, додайте потрібний товар до віртуальної корзини. Вкажіть дані для доставки та оберіть спосіб оплати. Зробити замовлення на сайті можна в будь-який зручний для вас час. У нас в наявності гайка-заклепка витяжна, а також інструмент для роботи із нею та іншими матеріалами. 

Кожному покупцеві ми гарантуємо, що він отримає дійсно якісний та практичний інструмент. У нас ви знайдете великий вибір товарів різної цінової категорії та від різних виробників. Інструмент для різьбових та витяжних заклепок, придбаний у нас, буде слугувати довгий час без необхідності заміни чи ремонту.