Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Гвинти метричні

Серед усіх видів кріпильних виробів найбільш широке застосування знайшли такі види, як болти, гвинти і стрижні. На нашому сайті ви можете купити метричні гвинти та болти за прийнятними цінами від виробників більш ніж з десяти країн Європи та Азії.

Продукція в каталозі інтернет-магазину Profifix заслужила авторитет на вітчизняному ринку. Кріпильні вироби нашої компанії пройшли перевірку Лабораторії фізико-механічних випробувань. Продукція нашої торгової марки сертифікована, відповідає високим стандартам якості і заслужила довіру широкого кола покупців, серед яких великі компанії машинобудівного і будівельного комплексів України.

Болт та його сфери застосування

Найбільш поширеним і надійним елементом кріплення виробів є болт - метиз у вигляді шпильки з різьбленням і, як правило, з шестигранною головкою. По виду нанесення різьблення виділяють:

  • моделі з частковою різьбою (застосовні для з'єднання декількох деталей);
  • моделі з повним різьбленням (найбільш поширена і універсальна модель).

В асортименті магазину є не тільки найбільш поширені види:

  • Метрична різьба (шестигранною та квадратною головкою, з квадратним підголовником, меблеві, кільцеві та конструкційні);
  • більш рідкісні підвиди - моделі які мають шестигранну голівку і дюймове різьблення.

Де купити метричні гвинти

Для більш спеціалізованих цілей кріплення застосовують гвинти. Гвинти представляють собою металевий стрижень з шліцом (або головкою зі шліцом), такі елементи кріплення використовують, як правило, для приєднання деталі до поверхні. Крім основних габаритів гвинти відрізняються за типом голівок зі шліцами. Так на нашому сайті ви можете підібрати гвинти які мають циліндричну форму, з потайною або напівпотайною голівкою, меблеві, баранчикові та установчі види виробів.

Стержні різьбові - це ще один тип метричних виробів. Являє собою шпильку з нанесеною на неї різьбою. На один кінець такого виробу накручується гайка, а інший вкручується в деталь. У нашому каталозі товарів асортимент стрижнів представлений моделями основних стандартів DIN 939 і DIN 975. Болти, гвинти, стрижні - основні компоненти будь-якої кріпильної системи.

Для зручності на нашому сайті виділений ряд основних параметрів підбору виробів. Ви можете самостійно зазначити пункти із зазначеного списку. В каталозі ви маєте змогу відсортувати основні параметри які є спільними для більшості кріпильних виробів (стандарт/група), матеріал, клас міцності, покриття, вид і тип різьблення, група кріплення, область застосування, а також основні - довжина і діаметр).

Інтернет-магазин Profifix гарантує якість всіх кріпильних виробів, представлених в каталозі за оптимальними цінами виробника. Ми працюємо напряму з постачальниками, тому в нашому каталозі ви знайдете продукцію відмінної якості по найнижчій ціні. Для особистого користування і великих компаній є можливість здійснити оптові замовлення кріпильних виробів.