Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Дюбелі


Кріплення будь-якого матеріалу до основи - неодмінна частина будь-яких будівельних робіт. Методів такого кріплення зовсім небагато: за допомогою матеріалу, що забезпечує зчеплення, або за допомогою спеціальних кріпильних виробів. До останніх і відносять дюбелі. Вони різноманітні, і застосовуються практично у всіх областях будівництва та ремонту. 

Кріплення: дюбель та його особливості 

Дюбелі, купити які можливо в нашому інтернет-магазині, пропонують можливість кріплення на найрізноманітніші матеріали: важкий бетон і пористий, природний камінь, гіпс, гіпсокартон та шлакобетон.

Металлический или пластиковый дюбель - це втулка або гільза. Предмет або матеріал закріплюють, вкручуючи чи вбиваючи в гільзу цвях, шуруп або гвинт. При цьому гільза змінює форму - розширюється, скручується, складається, тобто, формує дуже надійне зчеплення з основою. Нейлонові дюбелі – як і кріплення з інших матеріалів, мають умовне позначення, яке складається з двох показників: діаметра отвору і довжини. Обирати їх треба, орієнтуючись на ці показники. 

Дюбелі купити в Києві можна у нас, вони мають такі переваги:

 • Не прокручуються;
 • Добре тримаються в пористих будматеріалах;
 • Витримує значні зусилля, не змінюючи початкового положення;
 • Не дозволяє кріпильному елементу випасти;
 • Не розхитується при знакозмінних навантаженнях;
 • Легко входить в будматеріал при ударній дії.

Поряд з підвищеними експлуатаційними характеристиками, таке кріплення відрізняється надійністю і довговічністю. Саме тому багато покупців приймає рішення дюбель купить – щоб будівельні матеріали трималися надійно та витримували різні навантаження без пошкодження. 

Дюбелі купити: який матеріал обрати? 

Для виготовлення більшості фіксаторів використовується пластмаса. Це пов'язано з доступністю, підвищеними експлуатаційними характеристиками матеріалу, а також відсутністю необхідності значних зусиль при закручуванні кріплення.

Для виготовлення пластмасових фіксаторів використовують різні види полімерних матеріалів:

 1. поліетилен - відрізняється невеликою вагою, а також стійкістю до корозії. Може використовуватися при зниженні температури до 40 градусів нижче нуля.
 2. поліпропілен - застосовується в основному усередині приміщень.
 3. поліамід або нейлон - він мало схильний до зносу, не боїться механічного впливу. 

Поряд з пластмасовими фіксаторами, використовуються вироби з металу:

 • нержавіючої сталі;
 • оцинковки;
 • сплавів на основі латуні або бронзи.

Купити дюбеля, ціна котрих вказана в каталозі, можна, залежно від сфери застосування. Виробники поділяють їх на стандартні та спеціальні кріплення. Стандарті – це універсальний варіант, який широко застосовують у побуті. Вони мають підвищені несучі властивості. Спеціальний дюбель оптом (Киев) купити варто, якщо треба встановлювати конструкції із листового утеплювача, металопластику, гіпсокартону. 

Чому купити дюбелі для кріплення треба саме у нас?  

Інтернет-магазин Profifix пропонує широкий асортимент дюбелів від різних виробників. В каталозі нашого сайту – тільки оригінальні товари, які повністю відповідають поданим характеристикам. Придбати товар можна купити дюбеля оптом і в роздріб. Ми співпрацюємо із приватними покупцями та будівельними компаніями. 

Купить дюбелі для кріплення у нас варто також через наступні переваги, які ми пропонуємо:

 • Якісна продукція, створена за європейськими стандартами.
 • Мережа роздрібних магазинів Profifix дає краще ознайомитися з особливостями нашого товару.
 • Кваліфікована консультація з підбору.
 • Персональні знижки для компаній, які купують дюбели оптом.
 • Вся продукція сертифікована.
 • Швидка обробка замовлень.
 • Оперативна доставка.

Для покупки додайте потрібний товар до віртуальної корзини. Вкажіть дані для доставки та оберіть спосіб оплати. Якщо вам потрібні дюбеля опт або в роздріб, отримати консультацію можна у наших співробітників. 

Наші  покупці завжди впевнені в тому, що отримують якісний товар за прийнятною ціною. В асортименті сайту завжди представлені дюбелі від надійних виробників із перевіреною репутацією. Їх товар отримав схвальні відгуки покупців!