Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Дюбеля A-FIX - популярний вид кріпильного матеріалу, який користується попитом у покупців. Цей товар широко застосовують як в приватному, так і в комерційному будівництві. Вироби виконані з якісних матеріалів, володіють великим запасом міцності, довговічні і безпечні. Бренд A-FIX - виробник, чий товар завоював довіру у споживача. Конструкції, виконані з використанням A-FIX, відрізняються надійністю і прослужать тривалий час.

Дюбель FIX: особливості

Дюбелі від компанії A-FIX виготовляються з якісних безпечних матеріалів, які не містять потенційно небезпечних речовин. Призначені вони для кріплення будівельних матеріалів зовні будівлі. Вони сумісні з широким спектром основ, завдяки чому дуже затребувані в будівництві.

Дюбелі A-FIX з маленькою розпірною базою використовують для роботи з повнотілою цеглою, піноблоками, бетоном, натуральним каменем. Вироби з подовженим розпором використовують для порожнистих основ. Дюбелі з металу витримують серйозні навантаження. Вони мають термоголовки, завдяки яким можна запобігти появі містків холоду.

Дюбелі A-FIX фасадні: переваги

Головна перевага цих кріпильних елементів - поєднання якості та доступної вартості. Виконані вони відповідно до європейських стандартів якості і безпеки, є вся сертифікація. Товар проходить передпродажні випробування в кілька етапів.

Переваги фасадних дюбелів:

 • Стабілізаційні вкладиші зробить кріплення більш надійним.
 • Міцна фіксація в твердій основі.
 • Наявність антиротаційних ребер не дає дюбелю прокручуватися в процесі установки шурупа.
 • Широкий спектр сумісності – підійдуть для різних основ. 

Таким чином, використання дюбелів дозволить отримати надійне кріплення, яке прослужить багато років без необхідності ремонту або заміни. Конструкція збереже свій первозданний вигляд і властивості. Виробник гарантує високу якість. Для цього важливо замовляти вироби там, де виключений ризик покупки підробки. Це повинен бути перевірений постачальник з гарною репутацією.

Де замовити дюбелі Афікси?  

Наш інтернет-магазин Profifix пропонує замовити оригінальні дюбелі від бренду A-FIX. Ми гарантуємо оригінальність товару, придбати який можна в роздріб та оптом. Окрім цього, наших покупців чекають такі переваги:

 • Якісна продукція, створена за європейськими стандартами.
 • Мережа роздрібних магазинів Profifix дає краще ознайомитися з особливостями нашого товару.
 • Кваліфікована консультація з підбору.
 • Персональні знижки для оптових замовників.
 • Вся продукція сертифікована.
 • Швидка обробка замовлень.
 • Оперативна доставка.

Якщо вам потрібно дюбеля A-FIX  купити, оберіть необхідний товар – та додайте до віртуальної корзини. Замовлення можна зробити в зручний для вас момент - перебуваючи вдома або на роботі. У нас в наявності – якісні оригінальні товари, у надійності яких впевнилася велика кількість покупців. Робіть замовлення на сайті – та отримуйте переваги не тільки у вигляді надійного кріплення для ремонту, а й багато іншого!