Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Дюбель будівельний забивний є розпірною гільзою з трьома вигнутими пелюстками, які при розширенні вдавлюються в стінки отвору, утворюють щільний фіксуючий вузол. Щоб такий дюбель допоможу якісно вирішити поставлену задачу, потрібно не тільки правильно його підібрати, але і купити оригінальний виріб від перевіреного виробника.

Дюбель забивний нейлоновий

Даний виріб ризначений для монтажу конструкцій із використанням повнотілих матеріалів: бетону, залізобетону, природного каменю та цегли. Такі дюбелі з подовженою зоною розклинювання сумісні із пустотілими видами матеріалів.

Дюбелі шурупи забивні поліпропіленові

Дюбель-шуруп забивний поліпропіленовий використовується для кріплення важких конструкцій, а також незнімного кріплення профілів. Він дозволяє отримати міцні, надійні і довговічні з'єднання. Останнім часом цей вид будівельного кріплення стає найбільш популярним через швидкість монтажу і здатності витримувати значні навантаження.

При необхідності демонтажу конструкції, цвях з дюбеля викручується викруткою.

Забивний дюбель під ударний шуруп

 Дюбель з ударним шурупом складається з двох елементів - пластикового ударного дюбеля і сталевого ударного шурупа з гвинтовим різьбленням. Монтаж забивного дюбеля здійснюється за допомогою молотка або комбінованим методом - попереднє забивання за допомогою молотка з подальшим закручуванням шуруповертом / викруткою.

Це універсальний вид кріпильного виробу, який дозволяє здійснювати монтаж практично будь-яких предметів:

 • профілі,
 • рами,
 • куточки,
 • несучі конструкції.

Сумісний елемент з повнотілою цеглою, бетоном, газо- і пінобетоном. Випускається з потайною або грибовидною шапкою. Останній використовується для установки гіпоскартону та пластин.

Де дюбелі шурупи забивні купити?  

Інтернет-магазин Profifix пропонує замовити великий вибір забивних дюбелів-шурупів від перевірених компаній-виробників. У нашому асортименті – тільки оригінальні вироби, які повністю відповідають заявленим характеристикам. Також нашим покупцям ми гарантуємо наступні переваги:

 • Якісна продукція, створена за європейськими стандартами.
 • Мережа роздрібних магазинів Profifix дає краще ознайомитися з особливостями нашого товару.
 • Кваліфікована консультація з підбору.
 • Персональні знижки для оптових замовників. 
 • Вся продукція сертифікована.
 • Швидка обробка замовлень.
 • Оперативна доставка зручним для вас способом.

Якщо вам потрібно замовити дюбель забивний, ціна якого вказана в прайсі, зробити це можна онлайн. Для цього додайте товар до віртуальної корзини сайту, вказавши дані для доставки та спосіб оплати. Наші менеджери зателефонують вам, щоб уточнити деталі замовлення. 

У нас в наявності – якісні оригінальні товари, у надійності яких впевнилася велика кількість покупців. Ми працюємо у зручний для вас час та цінуємо кожного покупця! Ми допоможемо вам обрати найкращі кріплення, без яких неможливо уявити якісного ремонту.