Срибнокильская,1 03115 Киев
(095) 500 74 50
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Дюбель рамний з шурупом отримав свою назву через широке використання для монтажу метало пластикових вікон та дверей, рамних конструкцій. Це надійний спосіб кріплення,  який відрізняється великим попитом як у приватному будівництві, так і у комерційному. 

Дюбель рамний: конструкція та види 

Конструкція рамного дюбеля не надто відрізняється від звичайного. Розпірна втулка - нейлонова або металева з поздовжніми прорізами. При кріпленні гільза розклинюється і утворюються своєрідні пелюстки для упору. Несучий гвинт з конусної гайкою на кінці – при його закручуванні гайка тисне на гільзу і розклинює її. На іншому кінці гвинта сформований капелюшок з прорізами. 

Дюбель распорный буває декількох видів – існує багато варіантів кріплення. Так, за типом монтажу вирізняють:

 1. незнімний - відрізняється плоскою гладкою головкою, тому на поверхні рами його практично не видно. За необхідності можна повністю приховати штукатуркою або фарбою. Однак і витягнути таке кріплення не можна – буде пошкоджено профіль.
 2. знімний - головка дюбеля збільшена в розмірах і не заглиблюється в матеріал рами. Кріплення такого типу можна викрутити.

Розрізняють распорный дюбель і за матеріалом:

 • нейлоновий - найбільш популярний варіант при роботі з металопластиковими профілями;
 • поліетиленовий - перший відрізняється холодостійкістю, допускається експлуатація при температурах до - 40С.
 • поліпропіленовий - більш твердий, розрахований на більш високі несучі навантаження;
 • сталевий – для конструкцій з великою вагою;
 • склопластикові - об'єднує в собі міцність металу і хімічну інертність пластика. 

Дюбель рамний розпірний дозволяє отримати надійне якісне кріплення, яке слугуватиме багато років без необхідності заміни. Звісно, можливо це за умови вибору якісного кріпильного матеріалу від перевіреного виробника. 

Як обрати дюбель рамний: розміри, матеріал, особливості? 

Правильний підбір кріпильного матеріалу – те, від чого залежить якість кріплення і всієї конструкції. При необхідності придбати такий товар, звертайте увагу на наступні характеристики:

 • матеріал - сталь міцніша, але менш стійка до корозії. Латунні і бронзові вироби використовуються в приміщення з високою вологістю;
 • розпірна втулка - товщина її стінок повинна бути не менше 0,8 мм, інакше про міцність кріплення доведеться забути;
 • матеріал гільзи - сталеві вироби витримують до 450 кг, допустиме навантаження на пластикові дюбелі менше. Однак при кріпленні необхідно враховувати і матеріал стіни: в пористому бетоні пластикова гільза краще утримується, оскільки не створює настільки високої напруги при контакті з матеріалом;
 • розміри - визначаються характером матеріалу стіни і вагою конструкції, кріплення невідповідного розміру довго не прослужить. 

Якщо ви мне можете самостійно обрати дюбель рамний розпірний з гвинтом або інший вид виробу, зверніться до консультантів магазину Profifix. Наші співробітники допоможуть вам обрати правильний вид кріпильного матеріалу для надійної конструкції. 

Де купити рамний дюбель?  

Інтернет-магазин Profifix пропонує замовити якісні дюбелі від європейського виробника. Ви можете бути впевнені, що купуєте лише оригінальний товар, який повністю відповідає заявленим характеристикам. Також нашим покупцям ми гарантуємо наступні переваги:

 • Якісна продукція, створена за європейськими стандартами.
 • Мережа роздрібних магазинів дозволить краще ознайомитися з особливостями нашого товару.
 • Кваліфікована консультація з підбору.
 • Персональні знижки для оптових замовників. 
 • Вся продукція сертифікована.
 • Швидка обробка замовлень.
 • Оперативна доставка.

Якщо вам потрібно зробити замовлення, додайте потрібний товар до віртуальної корзини. Замовлення можна зробити в зручний для вас момент. У нас в наявності – якісні оригінальні товари, у надійності яких впевнилася велика кількість покупців. Наш асортимент дюбелів дозволить обрати вироби для кріплень різної складності!