Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Дюбель нейлоновий -  спеціальне кріплення, яке разом з шурупами і саморізами монтується в основу для створення конструкції. Він необхідний для міцності кріплення важких предметів та елементів. Завдяки ряду особливостей такий кріпильний елемент давно зарекомендував себе з позитивної сторони у будівництві та ремонтних роботах. 

Нейлоновий дюбель: особливості та призначення 

Нейлоновий дюбель добре утримує шуруп в конструкціях з природного каменю, бетону, цегли, керамзитобетону і залізобетону. Дюбель універсальний нейлоновий має дві частини: суцільну і розпірну. Саморіз вкручується в отвір. Спеціальний стопорний бортик захищає втулку від провалювання на глибину. Матеріал втулки – нейлон, який відрізняється хорошими технічними характеристиками. 

Дюбели нейлоновые мають наступне призначення:

 • Використовують при монтажі дверей та вікон.
 • Для кріплення світильників, дзеркал і сантехнічних приладів.
 • При монтажі електроустановок.
 • Для монтажу пристроїв водопровідної системи, вентиляції та кондиціонування.

Дюбель нейлоновий, ціна котрого вказана в прайсі, можна використовувати експлуатуватися в сухих і вологих приміщеннях, в сільській місцевості та на вулиці. Використовуються ці елементи кріплення при температурі від - 40ºС до + 80ºС.

У поєднанні з нейлоновим дюбелем зазвичай використовують сантехнічні або універсальні шурупи. Дуже важливо правильно підібрати шуруп або саморіз. Нейлонове кріплення рекомендується використовувати в регульованими гвинтами, з розпірним гвинтами, з шурупами по ДСП і дереву.

Дюбель нейлоновий: види 

Дюбель нейлоновий, розмір котрого потрібно враховувати при виборі, випускається у різних модифікаціях. Обираючи цей кріпильний елемент, потрібно враховувати такі характеристики їх видів:

 • Звичайні - для робіт усередині приміщення, поєднуються з шурупами для дерева і ДСП, мають метричну різьбу.
 • З бортиком - для експлуатації за умови сили впливу на кріплення до 100 кілограмів. Використовуються при роботі з газобетоном, бетоном і монолітним цеглою.
 • Довгі - з подовженням для точної фіксації в отворі і спеціальним «запобіжником», які фіксують кріплення в робочому положенні. Наявність косих вирізів підвищує несучу здатність, а тонких перемичок - виключають деформацію при закручуванні. Глибина введення регулюється бортиком.
 • Quattro - універсальний дюбель для будь-яких шурупів, орієнтований на збільшені навантаження. Зачепи на конструкції запобігають зрушенню всередині отвору. Монтаж займає мінімум часу і не вимагає зайвих зусиль. Поглиблення на зовнішній частині запобігає розриву.
 • Багатофункціональні - відрізняються здатністю утворювати вузол після введення в твердий простір. Застосовується, в тому числі, з порожнистим цеглою.
 • Цвяхоподібні з потайними, широкими і циліндричними бортиками - характеризуються більшою площею розкриття для збільшення несучої здатності.
 • Фасадні - бувають звичайними і високоефективними. Перші застосовуються для кріплення в матеріалах високої твердості і оснащуються стопорними крилами з запобіжником. Високоефективні моделі впораються з великими навантаженнями на розрив. 

Якщо виникли проблеми із вибором кріплення, краще звернутися за професійною консультацією. Адже від правильно обраної моделі залежить надійність створеної конструкції. 

Де нейлоновий дюбель купити?  

Інтернет-магазин Profifix пропонує придбати якісні нейлонові дюбелі від перевірених компаній-виробників. В асортименті нашого сайту – тільки оригінальні товари, які повністю відповідають поданим характеристикам. Придбати товар можна як у роздріб, так і оптом. 

Окрім цього, ми гарантуємо наступні переваги:

 • Якісна продукція, створена за європейськими стандартами.
 • Мережа роздрібних магазинів Profifix дає краще ознайомитися з особливостями нашого товару.
 • Кваліфікована консультація з підбору.
 • Персональні знижки для оптових замовників.
 • Вся продукція сертифікована.
 • Швидка обробка замовлень.
 • Оперативна доставка.

Для покупки додайте потрібний товар до віртуальної корзини. Вкажіть дані для доставки та оберіть спосіб оплати. Якщо вам потрібен дюбель нейлоновий, розмір, тип та інші характеристики ви завжди можете уточнити у наших співробітників. Наші  покупці завжди впевнені в тому, що отримують якісний товар за прийнятною ціною. В асортименті сайту завжди представлені дюбелі від надійних виробників із перевіреною репутацією. Їх товар отримав схвальні відгуки покупців!