Срибнокильская,1 03115 Киев
(095) 500 74 50
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Дюбелі Mungo


Дюбель Mungo – фасадний тип кріпильних елементів, який дозволяє створювати конструкції зовні будівлі. Цей виріб має стандартну зону кріплення, і підходить для фасадів, рам, сталевого профілю. Застосовують його до основ із повнотілої цегли, каменю, бетону. Широке використання він отримав у комерційному та приватному будівництві. 

Дюбелі Mungo: особливості та переваги

Дюбель-цвях Мунго має бортик, яке не допускає появи контактного типу корозії. Також він покращує контроль за глибиною установки. Виріб має стопорний шуруп. Він не дозволяє елементу прокручуватися всередині отвору. 

Під час забивання Мунго дюбель, ціна котрого вказана в прайсі, не розклинюється за рахунок наявності спеціального запобіжника. Такий тип кріплення добре витримує низькі температури та їх перепади, розрахований на використання зовні будівель. Дюбель фасадний Mungo, ціна котрого є на сайті, має наступні переваги:

 • Матеріали, закріплені за допомогою цих елементів, набагато краще тримаються. 
 • Їм не страшне підвищена вітрове навантаження. 
 • Сам дюбель не боїться коливань температур - ризики руйнування з'єднання при впливі спеки або холодів виключені. 
 • Стійкість до корозії та різних механічних впливів.

Щоб дюбель фасадний максимально відпрацьовував свої ресурси, він повинен бути підібраний відповідно до умов використання. 

Дюбель фасадний Mungo: види 

При виборі виробів, зокрема, враховувати потрібно їх види. Від цього залежить те, наскільки конструкція буде добре триматися. Вибір роблять, виходячи із особливостей матеріалів та основи для кріплення. 

Полімерні дюбелі – для виготовлення використовують нейлон, поліпропілен або зшитий поліпропілен з морозостійкими властивостями. При цьому нейлон вважається одним з найбільш якісних і довговічних матеріалів. Служити такий дюбель буде протягом дуже довгого часу. 

Переваги використання полімерного кріплення: невелика маса, за рахунок чого стіна не отримує додаткового навантаження. Особливо це актуально для низки матеріалів: газобетон, пінобетон. Кріплення не боїться вологи - корозія такий дюбель не зможе пошкодити. 

Інший вид – дюбелі з металевим цвяхом без покриття. Застосовується для монтажу теплоізоляційних матеріалів високої щільності. Переваги таких виробів: максимальна міцність та відмінна здатність утримувати дуже щільні і важкі матеріали. 

Більш точні рекомендації щодо монтажу дюбелів фасадних можна отримати у спеціаліста або на сайті виробника. Важливо дотримуватися інструкції, щоб створена конструкція або кріплення були надійними – та прослужили довгі роки. Від цього також залежить безпека оточуючих людей. 

Де дюбель Mungo купити?  

Інтернет-магазин Profifix пропонує придбати якісні дюбелі від виробника Mungo. В асортименті нашого сайту – тільки оригінальні товари, які повністю відповідають поданим характеристикам. Придбати товар можна як у роздріб, так і оптом. 

Окрім цього, наша компанія гарантує кожному наступні переваги:

 • Якісна продукція, створена за європейськими стандартами.
 • Мережа роздрібних магазинів Profifix дає краще ознайомитися з особливостями нашого товару.
 • Кваліфікована консультація з підбору.
 • Персональні знижки для оптових замовників. 
 • Вся продукція сертифікована.
 • Швидка обробка замовлень.
 • Оперативна доставка.

Якщо вам потрібно дюбелі Мунго купити, додайте товар до віртуальної корзини сайту. За необхідності допомоги – звертайтеся до консультантів. Вони підкажуть, як правильно оформити замовлення або дадуть відповіді на запитання щодо товару. 

Наші  покупці завжди впевнені в тому, що отримують якісний товар за прийнятною ціною. В асортименті сайту завжди представлені дюбелі від надійних виробників із перевіреною репутацією.