Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Болт - це кріпильний елемент, який має форму стержня, навколо якого нарізана метрична різьба, з головкою з одного краю. Болт призначений для утворення міцного з'єднання різних листів металу або інших елементів конструкції, і фіксується він за допомогою гайки, яка закручується гайковим ключем. Купити болти в Києві можна, зробивши замовлення на нашому сайті Profifix.

Матеріал виготовлення

Болти метричні по ГОСТУ виготовляють в основному з вуглецю або легованої сталі, марки А2 та А4. Завдяки властивостям загартованої сталі, метиз, виготовлений з неї має високі характеристики міцності, і здатний створювати з'єднання, які можуть витримувати навіть найсильніші навантаження. Наш інтернет-магазин пропонує купити болти найвищої якості.

Часто болти використовують саме в тих з'єднаннях конструкції, на які планується підвищена вібронагрузка. Металеві болти зазвичай мають захисне гальванічне напилення з цинку або міді. На захищені напиленням болти, ціна може бути більше, ніж на болти без нього. Але дане покриття оберігає кріплення від корозії, ржавіння та інших руйнівних чинників, особливо якщо болтове з'єднання перебуває в несприятливих умовах. Болти класифікуються за такими визначеннями як: матеріал виготовлення, клас міцності, форма або робоче призначення. За допомогою інтернет-магазину Profifix можна придбати болти різного типорозміру і призначення.

В нашому інтернет-магазині ви можете купити болти метричні різної форми, а саме:

  • Анкерний болт або болт шестигранний (з шестигранним капелюшком, потайний і напівкруглий);
  • Відкидний болт;
  • Болт з фланцем;
  • Рим-болт.

За матеріалом виготовлення болти класифікують за маркою сталі і наявності захисного покриття. Болти, що не мають гальванічного покриття, теж широко використовуються у виробництві, а також вони набагато дешевше, ніж металовироби з покриттям.

Такі кріплення, як гвинт, болт, гайка, купити сьогодні не складно, адже сучасні інтернет-магазини надають величезний вибір метизів для продажу.

Де купити болти метричні?

Якщо мова йде про призначення, то розрізняють болти:

  • Лемішні (для кріплення навісного обладнання у виробництві машин сільського господарства);
  • Дорожні (для монтажу металевих огорож і дорожніх конструкцій);
  • Машинобудівні (для фіксування деталей конструкції пріорів і машин);
  • Подорожній (для кріплення рейок або інших елементів залізниці).

Якісні болти, ціна яких залежить від класу міцності, закуповуються тільки в надійних виробників. Для того, щоб купити болт, який підійде для поставлених будівельних і виробничих завдань, необхідно звернутися до Profifix. Наші представники залюбки проконсультують кожного клієнта і допоможуть знайти саме той метиз, який найкраще підійде для досягнення поставленої вами мети.