Срибнокильская,1 03115 Киев
(095) 500 74 50
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Анкер Mungo від швейцарської компанії - це якісна кріпильна продукція, яка має всі підтверджуючі це сертифікати. Виробник гарантує надійність своїх виробів. В цьому впевнилося безліч покупців по всьому світу. На даний момент компанія Mungo є одним з лідерів виробництва кріпильних елементів. Не в останню чергу це досягається завдяки застосуванню сучасних технологій.

Анкер-болт Mungo: особливості та переваги

Анкер Мунго - універсальний кріпильний засіб, який підходить для більшості будівельних матеріалів. Він відрізняється високою ефективністю і надійністю. Завдяки асиметричній формі розпірного кільця досягається рівномірний розподіл навантаження всередині будівельних матеріалів. Додатковий плюс - анкери металеві Mungo прості в установці.

Анкер Мунго металевий виконаний з пластичної холодно-катаної сталі. Також виробник випускає цей кріпильний елемент з нержавіючої сталі високої якості. Залежно від типу, можливо додаткове захисне покриття.

Анкер Mungo (Київ) призначений для середніх і великих навантажень. Такі вироби широко застосовуються в промисловому будівництві для зведення нових і реконструкції старих споруд. Також використовуються вони для фасадних систем, інженерних комунікацій, огорож і т.п.

Анкер Мунго металевий: типи виробів

Анкер металлический від бренду Mungo- це надійне кріплення, яке підходить для щільного і крихкого підстави. Виробник пропонує декілька типів анкерів:

 1. Анкер m2 - для наскрізного кріплення металоконструкцій і обладнання в основи з бетону або природного каменю.
 2. Анкер m2-1 - внутрішнє різьблення дозволяє використовувати будь-які метричні кріплення. Підходить для попереднього монтажу або кріплення дерев'яних конструкцій в щільну основу.
 3. Анкер m3 - підійде для роботи навіть в розколеному бетоні за рахунок спеціального покриття. Призначений для монтажу конструкцій всередині і зовні.
 4. HL-S - для високих навантажень і миттєвого монтажу важких конструкцій типу воріт, трубопроводів, систем пожежогасіння. Ефективний при роботі в зонах динамічних навантажень.
 5. MHA-B анкер-гільза - кріпить конструкції до крихких і щільних основ. Конструкція передбачає розклинення по всьому стрижню, рівномірно розподіляючи зусилля для надійної фіксації.

Подібним характеристикам відповідають тільки оригінальні вироби. Тому, важливо знайти продавця, який буде вам це гарантувати. Неякісні анкери - це не тільки зайва трата грошей, але і ненадійне та неякісне кріплення. А це - ризик не тільки для збереження самої конструкції, але і для життя людей.

Анкера Мунго: ціна та де купити? 

Наш інтернет-магазин Profifix пропонує широкий асортимент кріпильних виробів різних видів. Ми співпрацюємо як з приватними покупцями, так і з будівельними та промисловими організаціями. У нас можна замовити кріплення оптом - і отримати персональну знижку.

Крім цього, нашим покупцям ми пропонуємо наступні переваги:

 • Якісна продукція з Європи за прийнятними цінами.
 • Всі види кріплень.
 • Мережа роздрібних магазинів Profifix, де можна краще ознайомитися з особливостями нашого товару.
 • Кваліфікована консультація з підбору товару.
 • Вся продукція сертифікована.
 • Швидка обробка замовлень.
 • Оперативна доставка.

Якщо вам потрібен анкер Мунго, ціна якого вказана в прайсі, оберіть необхідний товар – та додайте до віртуальної корзини. Замовлення можна зробити в зручний для вас момент - перебуваючи вдома або на роботі. У нас в наявності  тільки оригінальний товарі від відомого виробника, який допоможе вам зробити якісний та надійний ремонт!