Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Хімічні анкера Mungo - надійні кріпильні елементи, необхідні для монтажу конструкцій в повнотілі і пустотілі будівельні матеріали. Це особливі хімічні склади, які застосовують разом з арматурними прутами, шпильками і іншими кріпленнями. Компанія Mungo пропонує великий вибір таких виробів, придатних для різних типів робіт. Вони незамінні там, де не можна використовувати звичайні анкери з металу - бетон з тріщинами, стіни старих будівель.

Хімічний анкер Мунго: особливості та переваги

Хімічний анкер Mungo - це якісна продукція від відомого виробника, що пройшла всі необхідні технологічні випробування. Вона має сертифікати, що підтверджують її надійність і відповідність технології виробництва.

Хім анкер використовується для кріплення елементів в таких типах конструкцій:

 • Фасади;
 • Сталеві і дерев'яні елементи;
 • Пінобетон;
 • Пемза;
 • Силікатна повнотіла цегла;
 • Натуральний камінь.

Хім анкер Mungo має оптимальні характеристики для застосування в різних умовах, у тому числі - і під водою. Елемент стійкий до впливів розчинників і кислот, високих температур. Використовувати його можна в різних умовах - там, де звичайні анкера не впораються із завданням.

Химический анкер: технологія установки

Анкери цього типу дозволяють створити кріплення, яке не викликає напруги в базовому матеріалі. Спеціальний синтетичний склад створює міцний зв'язок між цим матеріалом і фіксується елементом. Особливості установки виглядають так:

 1. Буріння отвору з використанням обмежувача глибини.
 2. Очищення отвору.
 3. Картридж встановлюють в дозатор, попередньо відкрутивши кришку і закривши змішувач.
 4. Трохи складу видавлюють на землю до моменту, поки його колір не буде однорідним.
 5. Носик картриджа до упору вставляють в отвір, заповнюють складом на 2 \ 3, поступово виймаючи носик.
 6. Встановіть арматуру або різьбову шпильку, повільно її обертаючи.

Після завершення встановлення не навантажуйте елемент до тих пір, поки все не застигне - повний час затвердіння можна дізнатися з таблиці. Закінчивши роботу, зніміть змішувач з картриджа і закрийте кришку. Кріпильний матеріал встановіть, закрутивши гайку до потрібного моменту затягування. Більш детально дізнатися  про особливості установки можна з інструкції від виробника. Хіманкери вважаються легкими у використанні – із ними впорається навіть та людина, яка не має професійного досвіду у будівництві. 

Хімічні анкера Мунго: купити з доставкою  

Інтернет-магазин Profifix пропонує широкий асортимент анкерів від відомого виробника. Ми співпрацюємо як з приватними покупцями, так і з будівельними та промисловими організаціями. У нас можна замовити кріплення оптом - і отримати персональну знижку. Ми готові до взаємовигідної співпраці! 

Крім цього, нашим покупцям ми пропонуємо наступні переваги:

 • Якісна продукція з Європи за прийнятними цінами.
 • Всі види кріплень.
 • Мережа роздрібних магазинів Profifix, де можна краще ознайомитися з особливостями товару.
 • Кваліфікована консультація з підбору.
 • Вся продукція сертифікована.
 • Швидка обробка замовлень.
 • Оперативна доставка зручним для вас способом.

Якщо вам потрібен хім анкер Мунго, оберіть необхідний товар у каталозі сайту – та додайте до віртуальної корзини. Замовлення можна зробити в зручний для вас момент - перебуваючи вдома або на роботі. У нас - тільки оригінальний товарі від відомого виробника, який допоможе вам зробити якісний та надійний ремонт! Продукція бренду Mungo дозволить встановлювати конструкції саме там, де це потрібно. А отриманий результат збережеться на довгі роки без необхідності заміни чи ремонту.