Срибнокильская,1 03115 Киев
(095) 500 74 50
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Хім анкер A-FIX є альтернативним способом установки кріплень в місцях, де традиційні методи не працюють. За складом такий анкер є синтетичною смолою, яка з'єднує металевий елемент з основою. Іншою назвою цієї технології є «рідкий анкер» або «інжекційна маса». Технологія вважається відносно новою. Але вона вже встигла завоювати популярність у покупців за рахунок широкої сфери застосування, надійності і зручності використання.

Хімічний анкер A-FIX: принцип дії, склад, область використання

Як працює хіманкер A-FIX? В основі просвердлюють отвір потрібного діаметру. Вона повинна бути більше, ніж елемент, який буде туди встановлюватися. Потім отвір очищають від пилу і бруду, заповнюють підготовленим хімічним складом, встановлюють кріплення. Хімічний анкер твердне, щільно пов'язуючи кріплення з основою, заповнюючи всі нерівності. В результаті утворюється монолітне з'єднання.

Точний склад речовини можна дізнатися тільки у самого виробника. Зазвичай це синтетична смола, наповнювач і затверджувач. Смола виконана на основі акрилу, поліестеру або інших органополімерів. Затверджувач відповідає за полімеризацію складу, а наповнювач надає міцності. Ним може виступати цемент і кварцовий пісок.

Остаточний термін затвердіння - від декількох годин до доби. Хімічний анкер, ціна якого вказана в прайсі, застосовують для наступних видів робіт:

 • Фасадні роботи.
 • Монолітні роботи.
 • Заміна старої арматури і кріплення нової.
 • Нарощування фундаменту.
 • Монтаж альтанок, воріт, балконів, покрівлі.
 • Установка сантехніки, перил, супутникових тарілок.

Можна використовувати не тільки в цеглі, бетоні, але також і в дереві.

Гарний для використання в пустотілих базових матеріалах, таких як піно / газоблок, шлакоблок, керамоблок.


Також хімічний анкер для високих навантажень використовують для монтажу конструкцій під водою або в приміщеннях з підвищеною вологістю. Добре зарекомендував себе він і для установки обладнання, що потребує електричної ізоляції.


Хім анкер A-FIX: переваги

Перш за все, такі інжекційні маси стійкі до навантажень. Ще одна перевага - вони не викликають напруги в матеріалі. Як результат - з їх допомогою можна кріпити конструкції близько від кута, не побоюючись появи відколів і тріщин. Можлива і мінімальна відстань між кріпленнями.

Інжекційна маса заповнює собою всі сколи та тріщини в основі, чим збільшує площу контакту кріплення. Навіть при руйнуванні декількох внутрішніх перегородок несуча здатність не буде втрачена. Тому хімічні анкери підходять для старих будівель.

Хіманкери дозволяють встановити кріплення в різні отвори будь-якої форми. Для цього можна використовувати нестандартні елементи. З традиційними способами установки такий варіант неможливий. При цьому, маса твердне на відразу, даючи можливість для корекції.

Монтажні роботи можна проводити як всередині так і зовні приміщень, в будь-який час року. 

Хім анкер A-FIX: купити з доставкою  

Інтернет-магазин Profi Fix пропонує оригінальну продукцію A-FIX. Ми співпрацюємо як з приватними покупцями, так і з будівельними та промисловими організаціями. У нас можна замовити товар оптом та отримати персональну знижку. Ми готові до взаємовигідної співпраці із кожним нашим покупцем! 

Хімічний анкер A-FIX купити у нас можна з наступними перевагами:

 • Якісна європейська продукція за прийнятними цінами.
 • Мережа роздрібних магазинів Profifix, де можна краще ознайомитися з особливостями товару.
 • Кваліфікована консультація з підбору.
 • Вся продукція сертифікована.
 • Швидка обробка замовлень.
 • Оперативна доставка зручним для вас способом.

Якщо вам потрібен хімічний анкер A-FIX (Київ), оберіть необхідний товар у каталозі сайту – та додайте до віртуальної корзини. Замовлення можна зробити в зручний для вас момент - перебуваючи вдома або на роботі. У нас - тільки оригінальний товарі від відомого виробника A-FIX дозволить встановлювати конструкції саме там, де це потрібно. Ми гарантуємо оригінальність і якість товару, його повну відповідність характеристикам, вказаним на сайті.