Срибнокильская,1 03115 Киев
(098) 972-42-14
Якісне кріплення для якісного життя
Ми в соц.мережах:f In
0  Сподобалось

Анкери - кріпильні елементи, які необхідні для кріплення важких конструкцій - супутникових антен, вентильованих фасадів, елементів опор. Вони мають широку сферу застосування - як для ремонту в побуті, так і для важкого будівництва. Кріплення, виконані за допомогою анкерів, надійні і довговічні. У нашому інтернет-магазині ви можете замовити ці елементи кріплення від перевірених виробників - Mungo, A-FIX.

Анкери: особливості і класифікація

Анкер болт являє собою кріпильний виріб, що поєднує в собі властивості дюбеля і болта. Він використовується для кріплення елементів в бетон, цегу, камінь і інші матеріали, в тому числі - пористі. Анкера, купити які можна в інтернеті, дозволяють домогтися високої міцності готової конструкції. Сама назва цього елемента перекладається як «якір».

Анкери дають надійну фіксацію. З їх допомогою встановлюють побутову техніку і окремі елементи інтер'єру, які мають чималу вагу. Використовують кріпильний елемент в процесі монтажу фасадів, встановлення сантехніки. Така конструкція витримає солідне навантаження - динамічне, механічне, вібраційне.

Купити анкери для бетону та інших матеріалів можна таких розмірів:

 • Малі з довжиною до 55 мм і діаметром до 8 мм.
 • Середні - з довжиною до 120 мм і діаметром до 12 мм.
 • Великі - товщиною до 24 мм і довжиною до 220 мм.

Також анкери можуть  бути  хімічний. Вони істотно відрізняються від класичного варіанту, тому що представляють собою хімічний склад з особливими властивостями.  Хіманкери використовуються там, де є пористі , старі або  піддані впливу вологи конструкції.

Анкера: класифікація за конструкцією

Вибір анкера залежить від вимог до технології будівництва, використовуваного матеріалу, навантаження на з'єднання. Конструкція виробу відрізняється за способом кріплення:

 1. Розпірні - найбільш поширений варіант. Забезпечують ефективний фіксацію матеріалів з щільною внутрішньо структурою. Якщо їх монтувати в пустотілі матеріали, то особливої міцності домогтися не вдасться. Бувають з гайкою, гачком, кільцем, шестигранною головкою і дворозпірні.
 2. Клинові - являють собою довгу металеву шпильку, на кінці якої є деформована гільза. При закручуванні шпильки відбувається розширення маленьких пелюсток в глибині стіни далеко від лицьової частини, тому виключається розтріскування матеріалу.
 3. Забивні - для його розкриття необхідно попередньо посадити гільзу, а потім вкручувати шпильку. Для того щоб скористатися таким кріпленням необхідно підготувати отвір, після чого поставити в нього втулку анкера. Після цього вже в встановлену гільзу прикладається штир, за яким потрібно вдарити молотком. Це дозволяє деформувати гільзу і щільно притиснути її до стінок отвору. Далі штир витягується і закручується болт, до якого і проводиться фіксація.

Окремо варто згадати хімічний вид анкерів - він використовується в тих випадках, коли потрібно зафіксуватися в м'якому або пористому матеріалі, який не може витримати великого навантаження. Після застигання він буде не тільки утримувати шпильку за рахунок прилипання до стінок, а й фізично не зможе вирватися з отвору, в зв'язку з вузьким виходом.

Анкера: інтернет-магазин Profifix 

Наш інтернет-магазин Profifix пропонує великий вибір анкерів – металевих та хімічних від перевірених брендів зі  світовим ім’ям. Ми співпрацюємо як з приватними покупцями, так і з будівельними та промисловими організаціями. У нас можна замовити  анкер болт оптом - і отримати персональну знижку.

Окрім можливості анкер купить (Киев), покупці отримають також і такі переваги:

 • Якісна продукція, створена за європейськими стандартами.
 • Мережа роздрібних магазинів Profifix дає краще ознайомитися з особливостями нашого товару.
 • Кваліфікована консультація з підбору.
 • Вся продукція сертифікована.
 • Швидка обробка замовлень.
 • Оперативна доставка.

Якщо вам потрібен анкер, ціна якого вказана в прайсі, оберіть необхідний товар – та додайте до віртуальної корзини. Замовлення можна зробити в зручний для вас момент - перебуваючи вдома або на роботі. У нас в наявності – якісні оригінальні товари, у надійності яких впевнилася велика кількість покупців.